Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek, szerelmes vgayok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, szerelmes vgayok egy mesefigurába?!

Figyelt kérdés

Egy 13. éves lány vagyok, és a kedvenc filmeme a Verdák.Elég régen láttam kb 7-8 éves lehettem amikor látttam és már akkor is érzetem, hogy szerelmes vagyok Mr.King-be (a kék versenyautó).Ez eddig nembaj, mert az akkori LB-m szerelme is egy mesehős volt, de mosmár eltelt pár év, és ujra megnéztem, és ujra ugyanezt éreztem. Nemtudom, hogy ez normális e, de nem tudom hogy mit tegyek. Mindig mondogattom magamnak, hogy ezcsak egy fil, rajzfilm, ilyen ember(autó) nem létezik, de nem ngaoyn válik be. Mármár olyanokról álmodozom, hogy bárcsak kocsi lennék... Szóvall S.O.S

Értelmes válaszokat légyszi.:):|


2011. dec. 31. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fake-e vagy fék, de ez egy érdekes kérdés. Szerintem a személyiségét kedveled, abba vagy beleesve, de ki fogod nőni. Ha nem, akkor egy kis apakomplexussal kell szembenézz. :]
2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én Batman-be voltam szerelmes.
2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

[link]

Mire ezt kiolvasod a problémád is megoldódik.

2011. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igen, bárcsak találnék egy ilyen emberet akinek ilyen (vagy ehhez hasonló) a személyisége, akkor nagyon boldog lennék.:)

De erre sajnos kicsi az esély://.

2011. dec. 31. 14:48
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
a nyelvtan ötösre is
2011. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
hát elég érdekesen hangzik a történeted.. szerintem keress valakit a környékeden, aki tetszhet, mert ez "kicsit" gááz!
2011. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Majd nagy korodban feküdjetek össze és akkor megszületik Optimus fővezér 2.


Na jó,vicces félre téve... Kinövöd,keress magadnak egy olyan ember srácot,aki veled egy dimenzióban él.

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Megeshet. De figyu, nekem is volt ilyen. 12 évesen meg akartam dugni a Johnny Test anyját, mert k*rva jól lett megrajzolva. De kinőttem fél év múlva. Igazából te is ki fogod, csak akkor tartsd magad távol attól a filmtől, mert akkor ezek szerint az váltja ki belőled ezt az érzést.


F/16

2011. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha hiba van a szövegben az csak véletlen, mert elég gyorsan írok, nem kellenek a beszólások,köszi:):|
2011. dec. 31. 14:51
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen, csak az a baj, hogy ez a kedvenc (animációs) filmeme, nem csak emiatt, a zenék is jók benne meg minden.

Igazából van egy fiú( nem a pasim) nyakláncot is kaptam tőle, de belé félig se vagyok ennyire szerelmes mint ebbe az autóba.:O:|

2011. dec. 31. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!