Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes lettem egy fiúbarátomba, hogyan mondjam el neki, mit érzek? (24/L)

Figyelt kérdés
Vagy mondjam-e el egyáltalán, nem akarok rámenős lenni! Több mint 2 éve ismerjük egymást, nagyon jókat nevetgélünk mindig együtt. De úgy érzem ő csak barátként kedvel engem. De lehet, hogy nem, csak nem meri bevallani. Hogyan jöhetnék rá, hogy ő hogyan érez? Én szívem szerint megmondanám neki, hogy én hogyan érzek, de félek, hogy csalódna és emiatt rámenne a barátságunk.
2011. dec. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy lehet ez közölni.Annyit tudok hogy én mindig érzetem ha tetszek valakinek vagy csak barátként tekint rám.

Probáltál közeledni felé?

2011. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,sajnos ennek ez az átka,ha beleszerettél :/ Szerintem mondani ne mond el,mert lehet,hogy kiábrándul,s semmiképpen ne nyomulj! Nekem ugyan ez volt,én elmondtam neki,Ő azt mondta,hogy barátilag imád,de ne több..Mindig nyomultam Rá,aztán vége is lett a barátságunk..De nem beszéltünk,aztán rájöttem,hogy a barátságunk fontosabb,mostmár úgy nézek rá,mint egy igaz barátra!Szóval attól,mert úgy érzed,hogy csak barátként szeret,probálkozni lehet! Szerintem próbálj jeleket adni,hogy szereted.Aztán,ha nem tetszik neki az ötlet,úgyis szólni fog.Ha meg nem sikerül,ne keseredj el,ha nem nyomulsz,lehettek barátok!
2011. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! első: nem próbáltam, mert igazából nem is tudom, hogyan közeledjem úgy, hogy ne vigyem túlzásba, nem akarok elrontani semmit.
2011. dec. 29. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen megmondod. Én is ezt tettem, volt egy iszonyú nagy fellángolás kettőnk között, de nem jött össze mégse, és erre ráment majdnem a barátságunk, de aztán én is kiszerettem belőle (rohadt nehezen és hosszú idő alatt), és most ő a legjobb barátom megint.
2011. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aszomszedneni ***** válasza:

játék: mit mondanál , ha én azt mondanám , hogy ....

először ilyen gagyikkal kezd, mint pl. csokis fagyi, kamion , Taktóóór ... aztán meg , hogy "tetszel nekem" ...


vagy bejön vagy nem .

2011. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!