Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ébredezik már az "ellenállás? "

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ébredezik már az "ellenállás? "

Figyelt kérdés

A kérédsem valószínűleg nagyon megosztja majd az embereket, de szerintem aktuális a kérdés.Nem tartom magamat nőgyülölőnek, a kérdés azokra vonatkozik, akik rászolgálnak.Tehát:

Ma itthon, hála több különböző előidéző oknak, sok nőneműnek óriásira nőtt az ego-ja.Ennek természetesen semmilyen valós alapja nincs, mégis, véresen komolyan gondolják. Az okok egyike a mai, erősenmtúlzásba vitt feminizmus, amely teljesen eltorzítja több, egyébként jobb sorsra érdemes nő fejét is. Ehhez hozzáadódik még a média, a különféle egyéb tudatbefolyásoló eszközök hatása, ami azt sugallja, hogy manapság semmi más nem kell az érvényesüléshez, csupán vissza kell élni a nőiességgel.

Ehhez járul még hozzá a mostani generáció egyre csökkenő műveltsége és értelnmi színvonala, amely gátat vethetne a jelenségnek, valamint a minden tartást nélkülöző, agy nélküli hímek, akik bármit megtennének egy kis női kedvességért.

Az eredmény: kedves, bájos és szeretnivaló hölgyek helyett lelkiismeretlen szörnyetegek sokasága, akik minden nem velük kompatibilis embert ellenségnek tekintenek és kutyaként bánnak velük, amint azt nap mint nap tapasztalják sokan.

Azonban mostanában egyre többször olvasom, hogy több srác, férfi is felvette a kesztyűt és visszatámad ilyen helyzetekben.Nem hódol be, ha kell, visszaszól és nem ijed meg, kapjon bármilyen fenyegetést. És igazuk is van, mert semmivel nem érnek kevesebbet, sőt!!, mint azok, akik hülyének próbálják nézni őket.

Ti hogy látjátok a helyzetet, srácok?


2011. dec. 31. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség!!!
2011. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Van benne igazság,a nőket nőként kell kezelni,nem pedig férfiként.
2011. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit sarkított a dolog de van valóság tartalma még ha kicsit eltúlzott is amit leírtál de van benne valami én úgy gondolom...erről mi férfiak is tehetünk..
2011. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es, nem hülyeség!
2011. dec. 31. 21:22
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as, sajnos igen.
2011. dec. 31. 21:25
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
igazad van de részben mi férfiak is tehetünk róla...ezzel nem lenne baj ahogy a mai nők viselkednek hanem a baj azzal van hogy a mai férfiak sem tudnak férfiként viselkedni...
2011. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom az ilyeneket, nem éri meg hogy velük foglalkozzak és miattuk ba.sszam fel az agyam. Az ő bajuk, ha idióták. Messziről ki lehet szúrni az ilyen embereket, szóval könnyű el kerülni őket, ha mégis beléjük botlok és jönnek a fellengzős dumával, szépen leoltom őket, bár tudom, hogy kár a szóért, mert annyi agyuk sincs, hogy felfogják, de legalább kiállok magamért és a nézeteimért. A lényeg, hogy megmaradj önmagadnak. Ha ezt az emberek nem értékelik, azzal nem te leszel kevesebb, hanem ellenkezőleg, te leszel egyedibb, mert ugye mindig az ér többet, amiből kevesebb van. Lehet, hogy ők ezt lúzerségnek látják, de nekem is ugyan ez a véleményem.
2011. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
...nekem is ez a véleményem róluk. Félreérthető volt, ha úgy marad.
2011. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én is ismerek olyan srácot, aki kapásból "istennőzi" az össues olyan lányt, aki egy kicsit jobban néz ki az átlagnál. Persze ezek a lányok kizárólag a külsejüket tudják felmutatni, semmi mást.

Mondanom sem kell, ennek a haveromnak már évek óta nincs barátnője, hiába mondom neki, hogy soha nem fogják tisztelni a nők, ha azonnal térdre esik előttük.

2011. dec. 31. 21:30
 10/20 A kérdező kommentje:
"összes olyan lányt"
2011. dec. 31. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!