Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor mikről lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikről lehet beszélgetni, mennyire szabad kíváncsinak lenni? Nem akarok túl személyes lenni a csajjal, ez miatt egyet már elüldöztem sikeresen.

Figyelt kérdés
Volt egy randim, annak már fél éve lassan, akkor beszélgetés közben megkérdeztem a csajt, hogy el tudná-e képzelni, hogy járjunk. Sireresen elriasztottam ezzel, mert láttam a arcán hogy kényelmetlenül érintette a kérdésem. Másnap írt, hogy nem tudja elfogadni a második randit. Most megint teszik valaki, randink lesz és nem szeretném ismét megjárni :S. Miket kérdezhetek, és melyik témákat kerüljem?
2012. jan. 1. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

jó nagy gyerek vagy "járni"mint az óvodában!!

A legcikibb kérdés a világon Járná velem..óvi

inkább mondtad volna azt,hogy bekapnád?

2012. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Müszüke válasza:

Az első randin semmiképp ne kérdezd meg, hogy el tudja-e képzelni közösen a jövőtöket. A volt pasijairól sem érdemes faggatni. És mellékesen megjegyezve azt sem illik megkérdezni, hogy szűz-e.

18/L

2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó hogy nem mér megkéred a kezét az első randin!

Szerinted komolyan vehette a kérdést mikor még nem is ismertétek egymást?

2012. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!