Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy fiúval való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiúval való ismerkedéskor figyelembe veszitek valamilyen szinten, hogy kivel volt korábban?

Figyelt kérdés
Van nálatok ennek jelentősége?
2011. okt. 25. 12:44
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
100%

persze. aki indenféle szakadt krvával összeállt az nekme nem kell. ilyen igényszintű emberrel mit kezdjek? meg megcsókolni se merném...


29/n

2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre gondoltam, hanem hogy mondjuk az előző szebb vagy kevésbé szép volt hozzá képest.
2011. okt. 25. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez valamilyen szinten minden csajt érdekel :) Pl. engem is. Kíváncsi szoktam lenni hogy kivel járt korábban -> milyen lányok jönnek be neki és én hozzájuk képest hol állok (szebb vagyok, csúnyább vagyok, valahogy nem illek be a sorba..)
2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
100%
ja, az nem érdekel. nem mérem magam másokhoz :) abba ugyanis bele lehet csavarodni (22-es csapdájában van egy ezredes, aki folyton azon stresszel, hogy xy fiatalabb nála, és már tábornok. aztán megnyugtatja magát, hogy de zx idősebb, és még mindig csak őrnagy. nevetséges így gondolkodni, nem véletlenül egy szatírában szerepel az eset :))
2011. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, egy jellemtelen sráccal meg úgyse jövök össze aki ..-kal volt együtt, én nem szeretem amikor exekről beszélünk , és utána még ő a féltékeny és ő kérdezte....
2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha még senkivel sem volt, az előny vagy hátrány?
2011. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
74%
attól függ, hány éves. ha elmúlt 25-26, akkor lehet vele valami gikszer, ha még semmilyen kapcsolata nem volt (tehát pl. nagyon magának való, vagy nagyon rossz természetű, nem lehet elviselni). ha fiatalabb, közömbös, tehát se nem pozitívum, se nem negatívum.
2011. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
nem csak a lányok veszik figyelembe. elég sokat elárul az illetőről az exe.
2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az hogy hogy néztek ki az exek nem érdekel, viszont az számít, kivel volt előttem együtt. mára pont emiatt csak olyannal vagyok hajlandó ismerkedni, akit legalább egy ismerősöm ismer, mert elképesztő, milyen dolgok derülnek ki a másik múltjáról hónapokkal később, amikor a kedves férfi felbátorodik annyira, hogy elkezdjen hencegni. volt itt már krvázás meg mindenféle finomság ehh...
2011. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamilyen szinten igen. De igyekszem nem nagyon, mert én sem szeretném, hogy az exem alapján ítélkezzenek, mert akkor eláshatnám magam...:D
2011. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!