Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég feminim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég feminim?

Figyelt kérdés
Egy lány azt mondta nekem, hogy nem vagyok elég feminim, vagyis az arcom nem, és nem akart velem járni. Én vagyok bolond vagy szereti a lányos arcú fiúkat?
2012. jan. 1. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülye p*csa. Ne is foglalkozz vele, szerintem azt se tudja, mit beszél.
2012. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látja a tvben ezeket az amarikai nyálfiúkat, akik lassan már nőiesebbek mint a nők, és tökre beléjük zsongott. Nekem férfias arcom van, ez ma már úgy látom nem nyerő. Nagyon ver a sors.
2012. jan. 1. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert itt sajnáltatni magad és nyávogni ezen aztán kib*szott férfias. Jah...
2012. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam csak kíváncsi vagyok a véleményekre. De aki ilyenek ír, hogy itt sajnáltatotd magad, hát sztem az sem ér többet a való életben mint egyes cafka lányok.
2012. jan. 1. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, biztos igazad van...mindegy. Annak a lánynak más volt az ízlése, van ilyen. Neked se jön be minden típus. Milyen szürkék is lennének a hétköznapok, ha mindenkinek ugyanaz lenne a szép.
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!