Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veled volt-e és ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt-e és ha igen hányszor, hogy olyan csajjal/pasival kevertél akivel nagyon nem kellett volna?

Figyelt kérdés

részegen, és nem a legjobb barátom/barátnőm nőjé/pasijára gondolok, hanem a csúnyább félékre :D hogy élted meg?


imdálak szilveszter :D


2012. jan. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy volt. Olyan ronda volt, hogy két üveg Kalinka se varázsolta szebbé... aztán szerencsére kiderült, hogy van pasija :)
2012. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a csúnyákat se bántam meg :D minek?
2012. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer egy sráccal, aki bár rondának nem volt ronda, olyan kis egyszerűbb, de úgy smárolt, hogy az egyszerűen felért egy gyilkossággal.

Számomra ez ilyen "nagyon nem kellett volna". Bár ott is hagytam. Nem erőltettem a dolgot.

2012. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként az a durva hogy én is vágom hogy csúnya, de leszarom :D meg amúgyis csak javítja a statisztikát, a minőséget leszámítva :D
2012. jan. 1. 19:52
 5/5 Normálisvagy? ***** válasza:

És piától Te szebbnek láttad?! De most komolyan, hogy van nálatok pasiknál, hogy ha be vagytok rúgva tök mind1? :O

Amúgy még nem volt velem ilyen, valahogy ittas állapotban is ki tudom szűrni, hogy most bejön-e vagy nem!

2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!