Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Hányszor próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Hányszor próbálkoztak nálad/próbálkoztál másoknál, és ebből kb. milyen arányban utasítottad el az illetőt/utasítottak el téged?

Figyelt kérdés

A korotokat és a nemeteket is írjátok meg légyszi!


Én amúgy 20/F vagyok, kb. 15 lánynál próbálkoztam, 100%-os elutasítási arány, és nálam 3-an próbálkoztak, szintúgy 100%-os elutasítási arány.


2011. dec. 20. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23 ból 23 fuccs.
2011. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sok lánynál próbálkoztam már, nem tudok mondani számot. Kb. 50%-osan sikeresen. Viszont komolyabb kapcsolat 3 esetben volt eddig. Nálam 2 lány próbálkozott, egyiküknek adtam esélyt.

(23F)

2011. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja 26 F.
2011. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

27 éves férfi vagyok, és nem vezettem statisztikát. Az elmúlt 10 évben, szerintem kb azóta csajozom aktívan, ha minden bulit, és egyéb alkalmat beleveszünk, nem tudom kegyetlen sok csajnál próbálkoztam.

Ennek maximum a 25-30% jött össze, itt most arra gondolok hogy velük randiztam is utána. Aztán ennek maximum a felénél volt szex.


Az már fogósabb kérdés hogy mennyit küldtem én el, elég sok volt olyan is, az összes eset 50%a legalább. Utána ugyan az mint az előbb randik, szex, egykét szerencsés esetben kapcsolat.


Egyébként aki éli az életét szerintem és nyitott a világ fele annak hasonló tapasztalati vannak szerintem.

2011. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Egyébként lányok is írhatnának.
2011. dec. 20. 13:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Már csak azért is, mert szerintem eléggé kibukna, hogy a lányok nem igazán próbálkoznak senkinél, ha igen, akkor is szinte biztos a győzelem, náluk viszont 3 naponta bepróbálkoznak, és kb. minden negyvenediket nem utasítják csak el.
2011. dec. 20. 14:02
 7/18 LadyLee ***** válasza:
100%
Nem tudom - nyilván nem vezetek statisztikát. Számszerűen valószínűleg igaz lenne, amit írtál, hogy amikor mi nyitunk aktívan, akkor sokkal nagyobb a sikerráta, mint a pasiknál, illetve sokkal nagyobb százalékban utasítom el a nálam bepróbálkozókat, mint ahányszor engem elutasítanak, de ez elsősorban azért van, mert én mondjuk nem szoktam random kezdeményezni mindenféle jött-ment pasinál, akiről semmit sem tudok, hanem legfeljebb akkor, ha már egy ideje ismerem az illetőt és volt időm megszeretni. Ti viszont mindenre rávetődtök aminek melle van és mozog, tehát nyilván több lesz a bukta is. Szerintem ez teljesen normális.
2011. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálkoztam, az be is jött.


Nálam még senki sem próbálkozott.


20/F

2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy a lányok nem próbálkoznak, csak ahhoz, hogy azt elérd, tök máshogy kell hozzákezdened az egészhez :P Persze, hogy tök fölösleges próbálkoznia, ha te már sokkal hamarabb ráveted magad. De hidd el, ha tetszel neki, idővel ő is próbálkozik ;) Nekem volt olyan, hogy meló közben egyszer csak bejött egy csaj (láttam már párszor korábban is, járt oda, ahol melózok), és a kezembe nyomott egy papírt, rajta msn-címmel :D Aztán szó nélkül kiszaladt XD Pedig ő még egy félénkebb típusú lány volt...


Én 1x próbálkoztam egy lánynál, az bejött, nálam komolyabban 4 lány próbálkozott (most az ilyen buliban részeg pi.csákat nem beleszámolva :P), abból 2-nek bejött, szal 50% :)

18/F

2011. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7. válaszoló.


Biztos van igazság abban, amit írtál, de én eddig mindig ismerősnél próbálkoztam, és úgy láttam, hogy ez inkább hátrány, mint ismeretlennél.


A nálam történt 3 próbálkozás története egyébként azonos. Ezek újabb sztorik egyébként.


Szóval ezek bulikban történtek, és ezekben az esetekben csak úgy álltam hozzá a tök ismeretlen csajhoz, hogy leszarom mi van, jól elvagyunk, aztán kész. Később kerestek meg ők, és akkor mondtam, hogy "bocsi, de nem." Ezért számolom inkább úgy, hogy ők próbálkoztak nálam, hiszen komoly kapcsolatot én velük sosem akartam.


Azt vettem észre, hogy nálatok a fiúkkal ellentétesen működik a dolog. A fiúknál úgy van, hogy idővel megkedvelik a lányt, és megpróbálják a komoly kapcsolatot. A lányoknál viszont, ha már ismerik a fiút, és az nem teszi egyből a macsót, akkor barátzónába kerül, és vége. Ahogy a 100%-os elutasítási arányomból látod.


Na de ha adja a menő gyereket (a külsőm, és a színészi képességem szerencsére megvan, sajnos viszont eléggé meg kell játszanom magam ilyenkor, ami nem jó) akkor egyből el tudnátok képzelni vele a kapcsolatot. Szintén ahogy a példámból látod. Szóval amíg a fiúnál ez idővel alakul ki, a lányoknál első benyomás alapján, vagy igen, vagy pedig barátzóna.

2011. dec. 20. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!