Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy megkérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy megkérdem pl egy lánytól, hogy neki tetszik-e J. Bieber, akkor azt mondja, hogy nem, de ilyen képet akkor minek linkel be nekem hogy ő tetszik neki?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért mondom, mert ez a fiú kb nagyon hasonlít Bieberhez, ugyanaz a fazonú melegfiúcska. Tipikus tizenéves lánykedvenc. Mindnek ilyen kell, meg Bieber. Szval fiúk ha nektek egy tizenéves láyna zt írja, hogy nem kell neki Bieber, akkor ne nagyon higgyetek neki, mert ha azt is mondja, hogy nem, akkor is egy hozzá nagyon hasoníló fiú kell nekik.


17/F.


2012. jan. 1. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. jan. 1. 20:05
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ki a széjjelb@szott k_urva élet retkes f@sza a j. biber?
2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez eléggé általánosítás szagú. Arra nem gondoltál hogy a csajnak esetleg Bieber, mint ember nem jön be? Attól még bukhat az olyan típusú srácokra csak van azok közül is aki "másabb" :D
2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok mást gondolnak, mást mondanak, és mást tesznek. Ezt jól jegyezd meg. Emócióorientáltak, azaz az érzelmeik után mennek, de a beszédükben pedig visszaböfögik azt, amit elvár a környezetük.


Megszoksz vagy megszöksz

2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes amit az utolsó ír. Én is ezt veszem többségében észre, hogy mást mondanak, de utána mást cselekednek. Nekem pl azt modják, hogy fújj ez meg az a pasi nem tetszik nekik(pl akit linkeltemm arra is azt mondja néhány hogy nem tetszik neki), aztán szalagavatón mind csak az ilyen pasikkal kavarnak. Akkor miért hazudnak és miért mondják azt ami szép és amit hallani akar a környezetük? Nem bírom az ilyen lányokat. A legtöbb meg tényleg ilyen, legalábbis akiket ismerek mind ilyenek.
2012. jan. 1. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyesmi típusú fiúk tetszenek amit belinkeltél kérdező. Akkor én most egy sz*ar alak vagyok? Sőt ezt figyeld. Semmi bajom nincs Justin Bieberrel. Egy számát se hallgattam meg, de nem hurrogom le, nem ismerem szerencsétlent, és nem véletlenül van ott ahol. Milliók szeretik én speciel nem tudom miért de biztos meg van rá az okuk. Én úgymond tisztelem ezért, nem szeretem, nem utálom. Én egy sztárra se mondanám hogy utálom... Mert mi jogon? Ez akkora hülyeség szerintem...
2012. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!