Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy jó pasi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy jó pasi egy nem olyan jól kinéző lánytól?

Figyelt kérdés
Szóval én nem vagyok szép, a pasi igen.. Ha belegondolok, ez hosszú távon nem fog működni. Szerintem lelépek amíg még lehet.
2011. dec. 17. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogás...
2011. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
figyelj...nem biztos hogy csak kiakar használni, előbb teszteld le, mert ha a semmiért hajtod el az elég szar lesz neked, főleg akkor ha komoly kapcsolatot akart :D
2011. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire csúnyának tartod magad használd ki hogy egy jó pasi dug!
2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rólam is azt mondják hogy jóképű stb stb srác vagyok. Egypáran furcsán is néztek amikor az előző barátnőmmel összekerültünk, hogy "ez most mi?", mert a leányzó nem volt éppen a mai szépségideál. Tetszett és kész. Érted, ez nem Hollywood, hogy az alapján válassz, hogy mennyire illetek össze valamelyik pletykalap címlapjára..
2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert te úgy árzed nem vagy szép az nem jelenti azt, hogy igazad is van:) Butaság lenne lelépned. Én nekem is tetszik egy lány és azzal jön, hogy milyen ronda:S Ezt csak ti nők érzitek így:)
2011. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csak szexre kell-sőt, csak szex miatt senkivel sem jönnék össze. Nem a külső alapján választok párt.
2011. dec. 17. 15:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem ő nagyon tetszik, de tudom, aztán mindig félelmeim lennének, ez pedig őt is leterhelné. Ha lelépek, mindkettőnknek jobb lesz.
2011. dec. 17. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek? Nem. Neki nem lesz jobb.
2011. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:

Senkinek sem lesz jobb... Ha együtt vagytok, voltatok, akkor oka van, hogy veled van/volt... Lehet ez a probléma, csak a Te fejedben létezik...


De az, hogy mindkettőtöknek jobb lesz, az biztos nem igaz... Senkinek sem lesz jobb...

2011. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!