Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy 16 évesen egyre jobban vágyom arra, hogy legyen egy barátom, aki szeretne, és én is szerethetném? Ti hogy voltatok vele? Mikor voltatok először szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nem a férjemet keresem, csak... remélem értitek

2012. jan. 1. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel én is így vagyok,csak eddig a korosztályomban csalódtam,ezért komolyabb kapcsolatra partnert inkább az idősebb korosztályban keresek.:)

16L

2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ha az érettséget vesszük figyelembe, akkor tényleg a 2-3-4 évvel idősebb korosztály lenne a megfelelő, viszont ebben a korban az a nagy baj, hogy a 2-3-4 év közt más-más igények vannak... :S
2012. jan. 1. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért szerintem nem annyira különbözőek az igények.:)
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi meglepő. Gyerekként kb 4 évesen odavoltam már egy lányért. 12 évesen már másképp is kívántam őket. ??
2012. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek fontos, hogy legyen az életében egy biztos pont a családján kívül te is ezt érzed de türelem: minden párnak eljön a maga ideje :)
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy egyre jobban vágysz a szerelemre, de hidd el anélkül hogy észrevennéd be fog lopózni az életedbe ;) én is így voltam vele, mostmár lassan 1,5 éve vagyok boldog kapcsolatban a barátommal :)17L
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szerelmes sokszor voltam csak sosem kaptam viszonzást.( mint ha olyan csúnya lennék, na mind1 :DD )

Én is vágyok rá nagyon, hogy legyen valaki akihez kötődhetek, akit szerethetek,megölelhetek stb..

16/F

2012. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen történt velem is már ilyen...16/L
2012. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ha te 16 éves vagy, es szerelemre vagysz akkor ne a 18 ev alatti fiukat nezd ki magadnak.A 18 ev alatti fiuknak csak a sex-sex jar a fejukbe. De viszont egy 20-22 ev feletti fiu elgondolkodik azon, hogy mire kell neki egy lany es, hogy var ra ameddig csak o akarja. Nem feltetlenul minden idosebb fiu csak a sex re hajt. :)
2012. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok,mint te kérdező..:)


16/L

2012. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!