Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor lettetek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor lettetek először igazán szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nemsokára 15 éves leszek(lány vagyok.) Eddig egy fiúval jártam, akiii... hogy is mondjam. Az elején úgy éreztem, mintha halálosan szerelmes lennék belé. Majd ez az érzés pár nap alatt el is múlt. Nem tudom, miért. Úgy kb. 1 hónapos lehetett ez a "kapcsolat".

Ezen kívül még általános 6. osztályban volt egy srác. Őt nevezném "első szerelemnek". Bár vele csak flörtölgettünk, vagyiiiis ő inkább szórakozott, és én voltam az, aki bedőlt ennek, és teljesen belezúgott. Mondjuk elég fiatalok voltunk..

Mostanában azt látom, hogy a legtöbb 14-15 évesnek már van egy boldog kapcsolata. Én meg nem igazán érzem a hiányát egy szerelemnek. És jelenleg 1 srác sem tetszik. Nektek mikor volt az első komolyabb kapcsolatotok?


2011. dec. 26. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
18 évesen
2011. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9éves voltam,9 hónapig jártunk
2011. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván örültél h. van valaki, és ehhez társult az újdonság varázsa. Ez ilyen.

Nagyon szerelmes 20 évesen voltam. Jó pár évig tartott, de mára már nem ő van :)

2011. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem nem létezik.
2011. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is több srácért rajongtam fiatalabb koromban, de egyikkel sem jártam, csak jó volt valakiért rajongani. nem is ismertem őket nagyon. 13 évesen volt valami szerelemféle egy srácba, de az is inkább csak rajongás volt. 15 évesen voltam tényleg nagyon szerelmes, és akkor már viszonzott is volt a dolog. 3 és fél éves kapcsolat lett belőle, mostanra megint egyedül vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy leszek még szerelmes valaha:\ pedig jó lenne.
2011. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 évesen, a szerelem 3-4 hónapig tartott, 1,5 hónapig jártunk, a vonzalom az még most is tart.. de már nem érzek semmit "csak" szép csaj. 21/F
2011. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 éves voltam
2011. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2011. dec. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!