Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek prostihoz ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek prostihoz ha 22 évesen szüzek lennétek és egy lány sem vonzódna hozzátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 02:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El.:D
2012. jan. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

van kedved szexelni?

20F

én mg szűz vagyok.

2012. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Búza vagy?
2012. jan. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
02.57
2012. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdésben is van, hogy lány...tehát ebből következik, hogy fiú vagyok.
2012. jan. 2. 02:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd, elõzõ kérdésedre is válaszoltam, ne sajnálkozz, hanem próbálkozz. Nem a lányoknak nem kellesz, csak azt várod hogy õk kezdeményezzenek. Bátorodj fel, próbáld felhívni magadra a lányok figyelmét. Azt mondod csúnya vagy. Nem csak az számít hogy nézel ki. Ha jó a személyiséged, akkor még van esélyed, de ha ezzel szopatod magadat, hogy úgyse lesz csajod, akkor tényleg nem. Légy bátor, ne a prostik felé fordulj, inkább találj magadnak egy nõt, barátkozz vele, aztán majd összejön.

Mi a jobb? 22 évesen elveszted a szüzességedet, akin már egy fél város átment, vagy belehúzol és pl 25 évesen a szerelmeddel nyomod? Én várnék még a helyedben. Ne add fel ilyen könnyen.

Ha mégis halgatsz rám, akkor sok siker kívánok, ha nem, és holnap már egy büdös k#rvát tolsz, akkor meg meg is érdemled hogy ilyen hülye vagy!

2012. jan. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem.Könnyű hangembernek lenni ha nem tudod milyen 22 évesen úgy lenni, hogy egy nőhöz sem értél hozzá sem.

És minek próbálkozzak ha tapasztalatlan vagyok?Kinek kéne egy tapasztalatlan mikor kaphat tapasztaltat is?-senkinek +nem látom, hogy valaki is vevő lenne rám.

2012. jan. 2. 03:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem te voltál a másik csúnya 22 éves szüz hím, ahogy õ írta? Bocsi, pedig biztos voltam benne :D
2012. jan. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudom, könnyû mondani, de ha nem lenne gyakorikeredesk.hu, akkor még mindig szüz lennék. Itt biztattak, hogy próbáljam, max beégek, de sikerült, és igaz, 2szer is égtem, de ez van, 3.-nak sikerült, azóta is azzal a lánnyal vagyok együtt, és képzeld, én ugyanezt csináltam mint te, csak 2 évvel korábban. ( most leszek 23 ). Ennyi, max te is beégsz ,de ha nem sikerül, akkor is elmondhatod hogy próbáltad. (igen, ez még mindig én, a hangember vagyok)
2012. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem én voltam, úgy látszik nem vagyok egyedül.Valahogy nem jönnek a lányok rám, én meg nagy ritkán ha közeledek valakihez leráz, legyünk csak barátok stb szöveggel, így marad a prosti, barátnőt hiába akarok, nem lehet...
2012. jan. 2. 03:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!