Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elmennétek egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmennétek egy jó barátotokkal vacsorázni, miközben van párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
En igen. Ha vacsora utan nem lenne egy "ital is nala".
2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ha ő fizet!
2011. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha hosszú évek óta barátom, talán, de ez a két kapcsolat függvénye..
2011. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem mind1 milyen vacsora, mert mondjuk pizzázni vagy egy hamburgerre vagy esetleg valami ilyen kis kajáldába elmennék, puccos étterembe nem hiszem.
2011. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés hogy hova, hanem hogy milyen az egész vacsora hangulata, szerintem mindenki érzi egy ilyen meghivásnál, hogy ez "haveri kajcsizás" , vagy kicsit több is lehetne belöle akár a másik szerint.

Ha "haveri kajcsi" akkor bármikor bárhova elmennék, a barátomat se zavarná, de ha többet éreznék mögötte, akkor nem, mert még ha semmi nem is történik, akkor is ugy érezném, mintha megcsaltam volna.

2011. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
el 20L
2011. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat ez meglep, nem puccos meg semmi, de 6bol 6an eljönnétek...hmm....ez jó jel :D
2011. dec. 21. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
nono, én csak azt mondtam talán :P
2011. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vacsorára nem mennék el mert a vacsorára hívás az olyan randi szagú és hulyén érezném magam.De ha egy tényleg régi barátom elhívna ebédidoben egy hamburgerre,vagy pizzára vagy akármire hogy megdumáljuk kivel mi van az már másképp hangzik
2011. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!