Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy élvezze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Találkoztam a barátnőmmel és a mellét simogattam, és ő azt mondta h mindez jó csak ő nem élvezni úgy csináljam h érezze, hogy " mindjárt letépem róla a ruhát " hogy csináljam?


16/f


2012. jan. 2. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld a száddal! Nyalogasd körbe-körbe, harapdáld finoman, de közben a kezedet is használd! Nekem ez mindig bejön.
2012. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lágyan öleld át, csókolgasd és harapdáld a nyakát, nyalogasd a mellét és ha úgy érzed már hogy jó úton jársz, fingjál egy orbitálisat, így biztos a siker.
2012. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
körkörösen simogasd a bimbóját
2012. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állj a háta mögé, csókold a nyakát. Keresd meg ott az erogén zónáját, és arra koncentrálj. Közben a kezeddel masszírozd a mellét. Határozottan és erős mozdulatokkal masszírozd. (erősen, de azért ne fájjon neki)

A két dolog így együtt tuti hatás!

2012. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!