Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy sarmos 30 eves pasinak se komoly kapcsolata, se felesege?

Figyelt kérdés
Nem meleg a srac, igencsak jokepu, egy 10es skalan 10es pasi, bulizni is jar neha, szoval nem ul egesz nap otthon, kedves, vicces....
2012. jan. 2. 12:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
talán mégse olyan jóképű a kedves papa
2012. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem akarja elkötelezni magát.
2012. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Követi a tesó kodexet :D
2012. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Antimod ***** válasza:
Félénk vagy aszexuális, vagy a mami mindenkit elűz mellőle.
2012. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 BlackSword ***** válasza:
27%
Azt, hogy egy emberi roncs... Szóval mégsem az a 10/10-es, mert ha az lenne, akkor lenne komoly kapcsolata... Biztos van ott egy nagyobb "szépséghiba"...
2012. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
több oka is lehet...lehet hogy vár még az igazira..nem akarja magát elkötelezni..egyszerűen nem kell neki most kapcsolat..vagy csalódott esetleg valakiben..vagy szerelmes még a volt csajába...akár mi lehet..
2012. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Valami akkor nincs rendbe vele mert ha valóban 10/10 akkor azoknál még a legjobb csajok is kezdeményeznek.
2012. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
vagy pont azért mert jól néz ki,kihasználja a lehetőségeket és élvezi az életet és esze ágában sincs lekötni magát,hiszen minden héten lehet hogy mást csajt dug meg...és mivel sok nőt megkaphat ezt kiélvezi és nem akar kötöttségeket..
2012. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

szerintem meg, vagy csalódott már elég sokat és azért nem , vagy nem akar még gyereket, vagy egyáltalán nem akar, és hát nem akarja lekötni magát még vágyik a szabadságra.


Nem pedig arra, hogy szép házikó, gyerekek, homokozó, lekvárbefőzés, pelenkázás, és max egy vacsora lenne a szórakozás havi 1x.......


Én 28 vagyok, én magamat olyan 10/6-7 esnek mondanám de nem is ez a lényeg hanem, hogy nem akarom lekötni magam, kell szeretem a szabadságot.

- A legtöbb lány ilyen 25-30 között már gyermeket szeretne én nem. 3 lánnyal éltem eddig együtt, 3 komolyabba kapcsolatom volt, ennyi, de egyszerűen nem akarom lekötni magam.

2012. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 BlackSword ***** válasza:
0%
Ez az élvezi a helyzetet, meg vágyik a szabadságra duma kamu... 30 éves korára azért benő egy férfi feje... És többre fog becsülni egy normális kapcsolatot, holmi futó kalandoknál... Ha nem, akkor ott a fejében van a baj... És ezt most tapasztalatból mondom...
2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!