Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (A szerelem öl, butít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(A szerelem öl, butít és nyomorba dönt! ) Sajnos tapasztalataim alapján nagyon is igaz esetleg ellenvetések?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Részemről semmi ellenvetés.:):D
2012. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Csak azt öli meg, butítja el, dönti nyomorba aki hagyja magát.


Ennyi.

2012. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Az én tapasztalataim alapján pedig az igaz szerelem a legcsodálatosabb dolog a világon.
2012. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem a hagyáson múlik ahogy észrevettem.
2012. jan. 2. 12:51
 5/20 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül mert ha ez kölcsönös és mint két ember tudja kezelni a helyzetet akkor nagyon is szép és jó dolog..és sokat segít a szürke hétköznapokban csak vannak akik nem tudják kezelni ezt az érzést..
2012. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb esetben akkor igaz, ha csak az egyik fél szerelmes és a másik fél nem, és az a fél aki nem szerelmes az tudja és érzi h a másik a szerelmes fél az, és kihasználja.

És ez egy idő után ha kiderül akkor kerül az ember maga alá...hogy jessszus mekkora vak voltam.

Vagy rábaccol és nem veszed észre , csak azt hogy se pénzed se családod se barátaid.


HA viszont mind a ketten szerelmesek vagytok, akkor az általában azért jobb.

2012. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló ezzel semmi ellenvetésem nincs, csak amikor elmúlik a varázs és egyedül találod magad egy üveg bor társaságában, akkor azért kicsit más az érzés:/
2012. jan. 2. 12:52
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
egyet értek, a szerelem csak megmérgezi az embert, sokkal szebb és jobb tőle az őszinte szeretet, mikor felismered a másik hibáit,ezzel elfogadod őt és nem vonsz rájuk rózsaszín ködöt, és tévképzeteket.
2012. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

így igaz ahogy a 12:52-es mondja.mert ha ez viszonozva van akkor ennél szebb dolog és érzés nincs is szerintem...

ha nincs viszonozva akkor szenvedés ahogy te mondtad kérdező..de viszont ha mint két fél ezt érzi akkor szerintem az övüké a világ:)

2012. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az igaz és őszinte szerelem egyszerre 2 ember között sajnos nagy ritka, igaz ezt sokan tudják cáfolni, de az, h mégis egyszerre mind2en pontosan abban az extasis szerű érzésben legyenek 1 az ezerhez :)
2012. jan. 2. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!