Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen félénk a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen félénk a fiú?

Figyelt kérdés
Vab egy fiú, aki tetszik szeptember óta, én is tetszem neki. Folyton a közelemben van, de tényleg mindíg, a barátnőimmel is haverkodik és így is a közelemben van, sokat szemezünk,sokszor azt veszem észre hogy néz. Sokszor beszélünk is, de sose néz a szemembe ha beszélünk. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem lép? Mivel tudnám bátorítani? Mit tegyek ilyenkor? Segítsetek! Köszi 15/L
2012. jan. 1. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, célozz rá,hogy bejön neked. Ha egy kicsi gógyija van, le fog neki kettyenni.
2012. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legyél vele minél közvetlenebb, ne perzseld, sokkold a tekinteteddel, mert elveszíti a kontrollt maga felett annyira akar téged. Ettől fél. Elkápráztattad, mint vak macskát a reflektor, és ámulatában eláll a szava :)
2012. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a. zöld kéz
2012. jan. 1. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy "jó pasi vagy Bélám, csak nagyon bátortalan" akkor majd ő is feljön a gyakorikerdesek.hu-ra és mi tovább lavírozzuk a románcotokat.

Hogy mi a kedvenc virágod és csokid kérlek írd meg privátban.

2012. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak fél a visszautasítástól. manapság ez a baj, a csajok eléggé ki tudják a másikat használni, és ha a fiú kiadja magából az érzéseit de a lány visszautasítja, akkor a fiú eléggé frusztrált lehet! Szerintem ez a magyarázat hogy sok fiú nem mer kezdeményezni.
2012. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ő hány éves?
2012. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szivesen XD
2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ő is 15 éves :) mindenkinek ment a zöld kéz
2012. jan. 1. 19:50
 9/16 A kérdező kommentje:
mindketten 15 évesek vagyunk nah mi legyen?
2012. jan. 1. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már azzal bátorságot adnál neki, hogy esetleg rámosolyogsz. Szerintem azt értelmezhetné úgy hogy lehet próbálkozni. sok csajban az a baj hogy túl flegma, ha te is így viselkednél a srác tutira be lenne parázva és nem merne próbálkozni. Legyél nyitott és őszinte, megéri!
2012. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!