Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a lány?

Figyelt kérdés
A neten találtam ezt a fotót szerintem egész jól néz ki. Nektek mi a véleményetek?
2012. jan. 2. 13:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2012. jan. 2. 13:48
 2/16 anonim ***** válasza:
ki ez a pattanásos desznó?
2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
az arca nem csúnya,de nem is szép. de viszont a szeme nagyon tetszik.Te vagy a képen?:)
2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem, google-ben találtam
2012. jan. 2. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:
olyan mint aki el van hízva elég rendesen...
2012. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Hát ronda.


30/F

2012. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

0 Results


Searched over 2.0757 billion images.


for file: [link]


Bocs, de nekem is van egy olyan lány ismerősöm mint te. 120 kilo, 170 centi, de ő azt hiszi, hogy a főiskola szépe. Neki is elmondtam, neked is elmondom. Nem, nem vagytok szépek, biztos van akinek igazi nőnek fogtok számítani, de a férfiak többségének nem jön be ha egy lány 100 kilo fölött van. Ezt el kell fogadni vagy le kell fogyni, nem a neten nyugtatni magad, hogy jaj te biztos de szép vagy.

2012. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
öhm bocs de már mondtam a képen nem én vagyok, csak kíváncsi voltam a véleményetekre, de azért köszi
2012. jan. 2. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
De bizony Te vagy a képen. Google képkereső nem dob ki semmit ha kép alapján keresed. Fail. Mellesgeg nagyon nem ézel ki jól, ne nyugtatgasd magad ezzel.
2012. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, őszinte leszek, a hölgy elég rendesen el van hízva, az arca sem egy nagy szám, és iszonyatosan előnytelenül öltözködik. Szóval nem, egyáltalán nem néz ki jól, ha lefogyna, és elegánsabban öltözködne akkor az némileg javíthatna a helyzeten.
2012. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!