Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok szeretitek idegesíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek idegesíteni a pasikat?

Figyelt kérdés
hogyan viselkedtek a nektek tetsző fiú előtt hangosan nevetek vagy mondtok valamit próbáljátok felkeltenia figyelmét ?
2012. jan. 2. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én imádom idegesíteni a pasikat. Szakértője vagyok ennek :*
2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és mindet vagy csak azt amelyik vicces ? vagy amelyik csúnya ?

hogyan idegesíted őket ?olyat is szoktál akit csak látásból ismersz?

2012. jan. 2. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki a pasi. Van akit imádok komolyan idegelni, van, akit csak viccből idegesítek, és van, akit egyáltalán nem.

Ha meg tetszik valaki... Nos, attól függ, mennyire ismerem, és mennyire tolerálja nekem, hogy fel akarom idegesíteni. :D Ha tűri, akkor természetesen piszkálom, amennyire jólesik.

2012. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deathnote válasza:
olyan furán nézek ráá ,szemezek. probálok minél közelebb kerulni hozzá ez az ha teszik egy fiu.. az idegesités hááthh én élvezem,amikor látom h őt idegesiti amit csinálok v ilyesmii:D
2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ez ari dolog!^^

Én is szoktam szándékosan néha felidegesíteni,aki tetszik,jóban vagyunk és ő is szereti ha feltud idegelni.. :DD Legalább ilyenkor mondom neki, hogy tegye jóvá, hogy felidegesitett..:DD:D:DD::

2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!