Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kihallgatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kihallgatni a felettem lakó szomszédokat?

Figyelt kérdés
Egész este megy a szex felettünk de alig hallok valamit, nincs valami bevállt modszer a hallgatózásra? (nem panel, tégla)
2012. jan. 2. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
kérdezd meg tőlük h beszállhatsz e a mókába.
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Keress egy pasit/csajt.
2012. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Fúrsz 1 lyukat a plafonba és annyi XD
2012. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Veszel egy tesco mikrofont. 1000Ft. Felénél elvágod a kábelt és megtoldod még vagy 5 méterrel. A mikrofont ráakasztod egy hosszú pálcára és átnyújtod a szomszédba. Vagy ahova akarod.

Gépen tolsz egy +10-es mikrofon boost-ot és kezitcsókolom.


De lehet venni ilyen speckó antennát is. Olyan mint egy kis szoba antenna és egy bizonyos sugárban akár 100 méterről is le lehet hallgatni a beszélgetést. De egy ilyen biztos van vagy 20000ft.

2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

-üss egy lyukat a mennyezetbe

-helyezz el egy rádiós mikrofont a lakásukban

-kérd meg őket, hogy vegyék fel a hangot

-vegyél sztetoszkópot

-kérd meg őket, hogy csinálják hangosabban...

2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
használható tippekre gondoltam! egyébként nem egyedülálló vagyok. És mikor elalszik a feleségem kint a nappaliban "laptopozok" és ott hallgatom őket majdnem minden este 11-éjfél fele de nem hallm a nő miket beszél mond közben. Pedig borzalmasan felizgat!
2012. jan. 2. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a párod kéne hogy felizgasson...
2012. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szegény feleséged, ha meguntad kölcsönadhatod.
2012. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Te egy perverz állat vagy. :D

Amúgy szerintem is a számítógépes, mikrofonos megoldás a legnyerőbb, bár ez kicsit gyanús. (A feleséged biztos rákérdez, hogy minek kell.)

Szerintem a feleségedet kéne rávenni, hogy nyögdécseljen a sötét szobában! (Te nem látod őt, viszont tisztán hallod.)

Mehet a recsi, aztán ha megunod, és jobb belátásra térsz, akkor megd*god rendesen szerencsétlen asszonyt!

2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!