Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csinálljak? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinálljak? Van egy lány nagyon jó barátom, már 5 éve ismerem és beleszerettem, el is mondtam neki, hogy mit érzek iránta csak egy baj van, hogy van barátja:- ( de én nem tudtam mert sose láttam vele senkit.

Figyelt kérdés
Fcebook-on megkerestem bejelöltem vissza is jelölt egyszer beszéltem is vele ott ,de másnap mikor megint irtam neki ,pont ott volt a barátja de nem irtam olyat amivel bajt okozhattam volna ,és ö csak annyit irt vissza ,hogy nem tudok irni itt a barátom.azota mindig nézem mikor van bent de irni nem merek neki.:-( Lehet kár volt elmondani neki mit érzek iránta?
2012. jan. 2. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
talán nem csak facebookon kéne próbálkozni hanem leülni és normális megbeszélni de egyébként az is lehet h csak ezze a van barátom dumával akart lekoptatni
2012. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele azóta egyszer és azt mondta nagyon kedves hogy igy gondoltam rá és ö szeretne még látni nehogy eltünjek, mert szerintem látta rajtam hogy eléggé elkeseredtem és lehet hogy csaj jóindulatbol mondta?
2012. jan. 2. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
És ráadásul egy boltba dolgozik ahova szinte minden nap bemegyek ,csak azért hogy láthassam és mondjak neki valami szépet:-) amin migig mosolyog.
2012. jan. 2. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
a kérdésben azt írtad h nagyon jó barátok vagytok. visoznt a hasszabb leírásod alapján inákbb csak egy ismerősnek gondolnám mitn jó barátnak. egyébként ha te is úgy látod hogy neki erős a kapcsolata a barátjával akkor szerintem inkább hagyd a csajt
2012. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!