Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már talán évek óta nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már talán évek óta nem tetszik egy lány sem, de most teljesen véletlenül rátaláltam egy teljesen tökéletes lányra, de csak fécsebúkon?

Figyelt kérdés
Unatkoztam, és kattintgattam azokra akiket feldob, hogy ismerhetem. Gyönyörű, okos, művelt, egyedi lány, aranyosnak is tűnik, de fogalma sincs rólam, és ráadásul 120 kmre lakik. Mit tehetnék?
2012. jan. 3. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben, felejtsd el...
2012. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WhiteLabel ***** válasza:

Aztán az ott lévő képekből meg lehet ítélni hogy gyönyörü...

És hogy okos, müvelt, egyedi? azt aztán miből?

2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Üzenőfal, illetve a korrektül kitöltött adatlap sok segítséget nyújt a gyors, de alapos vélemény megállapítására. :D
2012. jan. 3. 00:39
 4/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el tényleg...
2012. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi kreativitás? Egyszer élünk emberek! Azért írok majd neki, hogy nagyon nagyon nagyon nagyon szétszúrnám a kis aranyos punciját egy hűvös hold fényes nyári estén, enyhén erős marihuána mámorban. Aztán hátha. :D
2012. jan. 3. 01:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2012. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is,agyban baj van ..
2012. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet picit ennél finomabb leszek a valóságban. :D
2012. jan. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!