Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék az ellen tenni, hogy ne legyen merevedésem, ha csak rágondolok vmi "olyanra", vagy ha valaki hozzáér véletlenül (persze ha lány ér hozzá)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ne gondolj olyasmire társaságban ha meg egy lány hozzáér véletlen próbáld terelni a gondolataid valami más felé!


amugy nekem is volt már olyan h véletnek hozzáértem egy srácnak és felált neki ettöl..de szentem már egy bizonyos korban az ember kinövi azt h ez ciki én elmosolyodtam aztán annyi:PEzt lehet bóknak is venni:P(még mindig jobb mintha nem álna)15/L

2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó matekpélda sokat segít ilyenkor!
2009. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Matekpélda, sport, hírek, vagy életed leggusztustalanabb élménye :D Ezek általában bejönnek.
2009. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bassman válasza:
55%

1. Tanulj meg magyarul. A kérdésed ebben a formában azt jelenti, hogy merevedést akarsz (mit tudnék az ellen tenni, hogy ne legyen merevedésem ~ mit tudnék tenni, hogy merevedésem legyen)

2. "Mit tegyek az ellen, hogy az ég kék". Kb. ennyi értelme van a kérdésnek. Ha egy lány hozzáér, bizony fel fog állni. Ez neki a működése. Inkább örülj neki, hogy üzemel a cerkád, hülyegyerek.

2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is "hülyegyerek", csak nagyon fiatal és/vagy tapasztalatlan, meg esetleg szorongó...
2022. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!