Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés
Amikor vele vagyok rosszul leszek. Ez alatt azt kell érteni, hogy a hányinger jön rám. A találkozás elején semmi, de egy idő után erősen elő jön. Régi barátnőmnél is volt hasonló, nem értem, hogy miért. Mielőtt mondanátok: semmi bajom nincs vele, nagyon szeretem, számomra gyönyörű. Csak nagyon zavar, hogy ez elcseszi számomra az egész találkozást. Miután elválunk, kis idő és elmúlik. Mi lehet ez? Tulságosan szeretem és ez ehez vezet, vagy mi?
2012. jan. 3. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Stan!
2012. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedsz, nem vagy feszült?
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 cze válasza:
60%
vegyél neki olyan parfümöt ami neked tetszik
2012. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ideges vagy, és így reagálsz rá.
2012. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert a szerelemtől az égbe szállsz, és elkap ettől a tengeribetegség.

Lehet rá kapni orvosságot.

2012. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jó nagy oltások/beszólások :)


Amugy kicsit feszült vagyok:S pedig jó ideje már járunk.

Egyébként azt lehagytam, hogy remegek is(mintha fáznék), tipikus betegség jelei, de nem vagyok az.

2012. jan. 3. 16:36
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Ideges vagy, félsz, hogy valamit elrontasz, hogy elveszíted?
2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Téged a csajok idegesítenek,hányhatnékod van tőlük. Szokj rá az élő rudira,legyél meleg te is. Fogadjunk,ha a haverjaiddal vagy,nem vagy rosszul,ugye ?! Na látod,hogy a pisztolyt szereted !
2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebbe van valami. Mindig tökéletes akarok lenni, mindenre oda figyelek. Lehet ez a gond?
2012. jan. 3. 16:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Eleg mar az ilyen beszolasokbol...
2012. jan. 3. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!