Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok véget vetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Miért nem tudok véget vetni az egésznek?

Figyelt kérdés

Már megint átvertek!!! Már megint ugyanúgy jártam ahogy mindig!!! Már megint le sem szar akiért mindent megtettem!Véget kellene vetni ennek az egésznek. Ez így nem élet. Csak tudnám megtenni. Meguntam a világ párkapcsolati lúzere lenni. Elég volt.

Ha legalább 150-200-évvel ezelőtt élnék! Beállhatnék katonának valamelyik király,vagy herceg hadseregébe. Majd az ellenség elvégezné,amire én nem vagyok képes.

Ők kegyesek lennének hozzám,jobbak mint azok akikért oda adom a lelkemet, és szívemet, és ezt a rongy semmit érő életemet. Én nem akarok ebben a világban élni........


2012. jan. 3. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Francia idegenlégió. Tessék. Mondjuk szerintem 2 nap múlva sírva szöknél meg.
2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Don't ya think that you need somebody

Don't ya think that you need someone

Everybody needs somebody

You're not the only one

You're not the only one

2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A francia idegen légióbol többnyire csak holtan lehet kiszállni.
2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csak 1 GyK user ***** válasza:

Hidd el tesó, tudom miét érzel! Egy kalappal :(


(bár én azért nem kívánom azt, hogy az ellenség megöljön)

2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy?
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fiu
2012. jan. 3. 19:38
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyszer régebben Balatonnál nyaraltam,és egy padba vésve olvastam egy rövid mondatot. Akkor még nem értettem,csak végig siklottam rajta. "Mindig a jók b@sznak rá"

Most értem csak igazán

2012. jan. 3. 19:42
 8/12 A kérdező kommentje:
19.31-es!!! KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!
2012. jan. 3. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mégis milyen választ vársz a feltett kérdésre ?
2012. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmit. Nincsenek barátaim,a családom nem hallgat meg,csak itt tudom leírni,vagyis kiírni magamból. Körül vagyok véve emberekkel, és olyan egyedül vagyok mint ha a sivatagban lennék. Az első válaszolónak: Az idegen légióba nem vennének be,mert rögtön kiszűrnék a ritmus zavarom.
2012. jan. 3. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!