Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szolnátok ha lesmárolna titeket egy bulin egy idegen pasi? És ha már ismered és eddig csak barát?!

Figyelt kérdés
Kort irjatok!
2009. máj. 22. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem tisztel, vagy ferde elképzelési vannak arról, hogy lehet egy nőhöz közeledni.
2009. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok 34/L
2009. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hm...valószínűleg bunkó az illető,mert ezzel a lánynak kellemetlenséget okozhat és nem veszi figyelembe h a lány mit akar.

14/L

2009. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegen smárolna le, valószínű pofán verném, de nagyon.

Ha eddig barát..nos, leállítanám finoman, és megbeszélném vele,hogy ezzel mégis mit akart elérni, vagy ha részegen csinálná,megvárnám a másnapot,hogy józanon beszélhessem meg vele.

20/L

2009. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Az hagyján, hogy én mit szólnék, de a barátom mit szólna. Én biztos megmondanám neki, hogy bunkóság, amit csinált.


De ha mondjuk facér lennék, és addig barát volt, és küldte a jeleket, akkor nem lenne akkora gond belőle.


De vad idegen csajokat soha nem csókolj meg még bulin se, mert nem tudhatod, hogy egyedül van-e.


19/L

2009. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nálam ott kezdődik a dolog, hogy nem hagynám és mellé még egyértelműen menne egy pofon, ha idegen az illető. Ha barát, és nem lenne párom akkor megbeszélném vele a dolgot, mikor józan. 17/L
2009. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy vadidegen pasi smárolna le a buliban,én úgy pofánvágnám a kigyűrűzgetett ujjaimmal,hogy szilánkokra törne az állkapcsa,és az arca is!

Ha pedig barát...nos...ha tetszik,és már flörtöltünk is,és ha szingli vagyok,akkor miért is ne?

Ha részeg(de barát) nagyon kinevetném :) És leültetném szegényt valahova,vagy pedig hazavinném,egyértelmű,bajban látszanak a barátok:)Elnézném neki.

Ha pedig lenne pasim,és akkor smárolna le egy vadidegen,akkor asszem nem csak tőlem kapna...

Amúgy meg ha van pasim,a barátaim nem közelednek olyan módon,ezt a tiszteletet megadják nekem.Nálunk vannak farkastörvények,amiket be kell tartani,és ez nálunk már természetes,hogy a barát csaja,a barátnő pasija tabu,xal ilyenek.Nekem az a jó,hogy a társaságom nagy része(közel majdnem az egész)fiúból áll,szal nincs okom félni...:)

2009. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha a pasi jól néz ki, egyedülálló vagyok és már picit ittam....akkor visszacsókolnék :)


Ezzel úgy néz ki egyedül vagyok, dehát ez van :)


18/L

2009. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy idegen letud smárolni egy csajt, akkor biztos tök részeg a csaj és szólni se tud.
2013. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hölgyeim, hogy most írok igaz tíz éves kérdés, de a pofánverésről annyit, ha elég gyors az illető, akkor még időben el is tud szaladni a tapizás után na akkor nehéz lesz pofán b***szni 17-19-20 éves lányok már így verekednek hát.... Viszont eltörik a fickó állkapcsa? Na azt megnézném, hogy egy fiatalka kis nőcske el tudna bánni például egy nagy darab izmos jó testkondicióban lévő pasassal ráadásul ha még pálcika vékony is tud e akkorát odaütni a fickó arcába, hogy az kárt is okozzon benne azt nem hinném. Viszont ha pofonvágta a pasast, és az egy nagy darab izmos testalkatú, hát szerintem a nő se számítson semmi jóra.


(/ff/)-(382).

2019. ápr. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!