Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a hajszín ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a hajszín ami a legjobban bejön?

Figyelt kérdés

Melyik az a hajszín ami különösen tetszik nektek,és,h természetes legyen mármint a hajszín vagy festett vagy úgy általában mindegy.

Köszike :)


2012. jan. 4. 00:31
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

sztem annyira nem kár :)

nekem a mostani vörös az inkább piros volt,rikítóbb szín,de azt mondták,h nagyon jól áll :)

majd nyárra világosodok :D akkora rézvöröset akarok,most már maradok csak a vörös árnyalatoknál,azok állnak a legjobban

2012. jan. 4. 01:34
 22/32 anonim ***** válasza:
13%

Gyári vörös vagy egyébként és csak az árnyalatokat változtatod?

Keresel neten olyan képet, amin hasonló hajszín van, mint jelenleg a tiéd? Nem tudom most így elképzelni.

2012. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

gyárilag szőkésbarna vagyok,a szemem zöld,lehet,h ezért áll a legjobban a vörös(es) szín :)

ilyen most,ilyen festékkel festettem :)

[link]

2012. jan. 4. 02:08
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ahham...

De hát ez nem is vörös. Viszont ha jól áll, neked/párodnak tetszik akkor oké. Nem a haj a fontos nekem, az csak egy plusz. :D

2012. jan. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

nem vörös konkrétan,de ahhoz a kategóriához sorolható leginkább :D hajfestékeknél is odasorolják

tudom,h nem elsődleges,csak úgy kérdeztem :)

2012. jan. 4. 02:25
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
legjobban a gyári világosbarna illetve világosbarna-szőke tetszik.
2012. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
nem kell bunkózni,ha nem tetszik akkor ne pazarold az időd a kérdésre...
2012. jan. 4. 15:39
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok :) pasiknál a sötét hajszín tetszik, vagy a barna. a barátomnak aranybarnás (kiskorában szőke volt) és nagyon tetszik :) amúgy általában a fekete haj tetszik (nem azért mert fekete a hajam), mert egzotikus külsőt ad annak, akinek jól áll, itt értem a latinos külsejű emberekre, nem a hófehérkékre.:))
2012. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Barna alap szőke melìr ....de nem csak2 csík hanem minenhol
2012. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!