Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudom, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudom, hogy nem a hajszín alapján választ senki. De mégis ha veszünk egy szép lányt, melyik hajszínnel vonzaná a legjobban a tekinteteteket? Melyikkel gondolnátok szexinek?

Figyelt kérdés

Igen az összhatás a legfontosabb,meg hogy kinek mi áll jól.De biztos mindenkinek él a fejében egy kép A Nőről.

Na neki milyen színű a haja? :D


szőke,barna,vörös,fekete?


2010. aug. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
hát nem tudom, lányfüggő.Van akinek a szőke áll nagyon jól, van akinek a vörös. Én személy szerint a barnákat csipázom a legjobban,és a szőkéket kevésbé.
2010. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

izlés függő...

de mástól is függ, pl a szemszín...

mindenkinek más

2010. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Decoy ***** válasza:
100%
fekete haj és szép kék vagy zöld szemek:P
2010. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is jobban tetszenek a sötétebb hajú lányok.A szőke meg csak akkor jöhetne szóba, ha eredeti szőke, vagy "ápolt" szőke lenne.nincs annál gusztustalanabb, amikor 3 centis lenövéssel járkálnak a lányok..pfeeejj.
2010. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fekete

21f

2010. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fekete nekem is nagyon tetszik, de persze nem kikötés, hogy csak ilyen lehet.
2010. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!