Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem féltek, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek, hogyha a barátotok/barátnőtök szerez magának egy csajt/pasit, utána megromlik a barátságotok? Veszítettek el már valakit azért mert összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Félek, hogyha összeszed valakit, akkor engem nem fog keresni.
2012. jan. 4. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mindig így szokott lenni, de ez természetes is.

Keress te is valakit magadnak!

2012. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig komolytalan kapcsolataim voltak,de a barátnőimnek ilyen többéves kapcsolatuk volt mindig.Persze,hogy hanyagolva lettem,de hát megértettem!

Aztán nekem 20 év fölött lett hosszú kapcsolatom,akkor én hanyagoltam őket,lett az exem miatt új társaság is,és elég rosszul éreztem magam,hogy hanyagolok mindenkit.... :/

Többet ilyet nem csinálok.

2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most igen, de csak azért, mert a "barátja" egy nős férfi, én ezt meg gusztustalannak tartom...


Amúgy meg, az elején jellemzőbb, hogy kicsit elszáll az ember és a partnerét teszi mindenmás elébe, de aztán helyrezökken az egyensúly, és az ember a valódi barátait sem hanyagolja el.

2012. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha azért hanyagol el mert a párja nagyon féltékeny?
2012. jan. 4. 14:06
 5/10 A kérdező kommentje:
"Most igen, de csak azért, mert a "barátja" egy nős férfi, én ezt meg gusztustalannak tartom... " Ezt nem értem. Kinek a kije?
2012. jan. 4. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Most arra gondolsz, hogy van egy pasid/csajod, aki lecserél egy másikra, vagy arra gondolsz, hogy van egy barátod (tényleg csak barát), aki ha összejön valakivel, akkor oda a barátság?


Nem teljesen egyértelmű.

2012. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek!

Nem beszélni magyar?


Teljesen egyértelmű a szöveg!

2012. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja:D Bocs a barátságotok szó valahogy kimarad :D Sry :D
2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor 16-17 évesen a baráti társaságunk elkezdett "felnőni", köztünk is sok súrlódás volt. Néha konkrét féltékenységi jelenetek is lezajlottak, sőt a legelső fiúmat nem is szerették pusztán amiatt, mert vele vagyok. De rég volt....:) Hála az égnek azóta átestünk ezen, most 27 évesek vagyunk, és a mai napig a legjobb barátok, nemhogy elfogadjuk a mások barátját/barátnőjét, hanem ők is bekerültek a csapatba!
2012. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
természetes,legyél más barátokkal
2012. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!