Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon Csak arra kellek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikcsó kérdése:

Vajon Csak arra kellek? Vagy csak a kor miatt nem mer bármit is tenni? Mit tegyek? Egyáltalán vegyék valamit?

Figyelt kérdés
Húúh nem is tudom hol kezdjem. Röviden annyi hogy van egy srác aki idősebb tőlem jó pár évvel és én beleszerettem, ezt el is mondtam neki jobban mondva leírtam és ő erre kifogásokat írt. Aztán végül felhívott magához. Ezekután nem beszéltünk ő se írt rám és én se rá. Én minden erőmmel azon voltam hogy elfelejtsem. De egy nap felkeresett, sms-t írt. De ebből se lett semmi. Most nem tudom hogy ő mit akar tőlem.
2012. jan. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
gyereket
2012. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt amikor fent voltál nála?Lefeküdtetek?
2012. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdés az az lenne hogy "Egyáltalán tegyek valamit?" kicsit félreírtam. Bocsi:/
2012. jan. 4. 19:04
 4/4 A kérdező kommentje:
az első válaszoló elég vicces...
2012. jan. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!