Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor nagyon szerelmes vagyok egy pasiba és bármit megcsinálnék érte, nem kellek neki, de amikor már feladtam, nem érdekel a pasi, akkor meg kellenék neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nagyrészünk ilyen. Én is általában. Aki elérhetetlen, az kell, aki tálcán nyújtja magát, az túl könnyű préda. Ha kell neked egy pasi, kicsit kellesd magad előtte, öltözz kicsit kihívóan (de nem k*rvásan), és ha felfigyel rád, ne foglalkozz vele, csak minimálisan. Egy hét alatt beléd fog esni :P


18F

2009. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez tényleg igy van a pasik ilyenek! velem is volt hasonló story! Most meg már sz*rd le sztem! Eddig nem kellettél neki akkor most már ne foglalkozz vele! Igy járt! Légy erős! FH
2009. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!