Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szenved hasonlóképp?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szenved hasonlóképp? Fiúk, lányok vannak többen? 22/F

Figyelt kérdés
EGyre nagyobb szeretethiányom van és nem tudom hogyan szüntethetném meg. Napról napra beleőrülök a vágyba, annyira tudnék szeretni, de valamiért nem találok olyan lányt, aki viszont érezne többet irántam.
2012. jan. 4. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül, de sosem szabad feladni! :)
2012. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is ugyan így vagyok ezzel:((

16/L

2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Hali csatlakozom a clubba.folyamatosan járok bulizni,ismerkedek,keresem a társaságot!De hiába mi a rossebet csináljak?23f
2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

20F same here


Ne maszturbálj mert az kiszívja az energiád és depressziót okoz. PLusz kevésbé vagy magabiztos a nőkkel.

2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Egy kiskutya is szeretetre melto!


Szerencsere nincs ilyen problemam. Viszonylag hosszu kapcsolataim voltak (4-5 ev) es a közte levö idö nem volt több egy-ket honapnal. Most is boldog parkapcsolatban elek, de jelenlegi eletvitelem sajnos nem engedi meg, hogy legyen kiskutyam...


Ettöl függetlenül el tudom kepzelni, hogy rossz neked, meg sajnallak, stb


27F

2012. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 18:09


azt nehéz lesz, napi 4-5 simán meg van

2012. jan. 4. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is néha napi 4 lesz belőle:D

Ha nem csinálnám megzakkanék, így legalább nem álmodozom annyit napközbe xd

Szedj le egy halom pszichológiai könyvet (Brian Tracy phoenix szemináriummal kezdj) És utána jöhetnek a PUA könyvek, és végül a GYAKORLAT. persze gyúrjál is, szerezz sok ismeretet, meg 23 évesen már megengedem neked a prostit is.

F18

2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül

én is kb így vok csak körülöttem mivel h tavasz van ezért mindenki szerelmes s mindenki összejön mindenkivel ezért is szar

2012. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néhol szeretethiányom van, néhol meg vígan elvagyok.

Volt egy hosszú kapcsolatom, ami csúnya véget ért. Rá kellett jönnöm, hogy a kapcsolatban is szeretethiányom volt, talán még jobban, mint most.


Szóval ne hogy azt hidd, hogy ez feltétlenül segít. Sajnos ilyen állapotban az ember sokszor képes valami szarba is beleugrani. Nem szabad. Szóval én azt mondom, hogy légy türelmes, és ne add fel. :)


24/n

2012. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
remélem megtalálod majd azt a lányt akit megérdemelsz
2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!