Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvalósulhat ez az álom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvalósulhat ez az álom? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, barátom 20. Ő májusban végez a szakmával én nyáron egy okleveles képzéssel. A szakmákat direkt nem irom le, lehet nézi az oldalt.

Nos tervezgetjük hogy megpróbálnánk külföldön az életet, segítségünk is lenne bátyámék 3évig éltek kint sok a magyar ismerősük, tudnának szállást akár melot is intézni nekünk.

Az én szakmám szépségipari jellegű, arra van kint kereslet, barátom is tuti találna melot, ha nem is a végzett szakmájában. Idén nyáron már több mint 1évesek lennénk együtt.


Rettentően szeretnénk mindketten ezt, én egyfolytában álmodozom róla, tudom odakint sem egyszerű, de egy próbát megérne, van hova hazajönni van aki hazavár mindkettőnknek itt a család:)


2012. jan. 4. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán!!Én a helyetekben tuti belevágnék, veszteni valótok sztem egyikőtöknek sincs, főleg ha a család támogat.
2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és erről álmodozom barátom is egyre többet beszél erről. Neki a szakmához amugyis kell angol nyelvvizsga, nekem érettségim van belőle, igaz én jobban tudom a nyelvet mint ő, de már most ráhasalt az angolra:)


DE ha belegondolok abba, hogy nemtudom sikerül-e ez valaha, vagy kijutunk-e és ha az jön elő bennem hogy lehet hogy nem...elkeseredem:( Őrülten szerelmes vagyok, nagyon nagy álmom ez, megpróbálni Vele, ketten, együtt:)

és kitudja lehet hogy bejönne... de ha nem az sebaj elmondhatnánk hogy világot láttunk ketten:)

2012. jan. 4. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?

Beszéled amúgy a nyelvet? Mert a te szakmád nem az a szalag mellé való gondolom, szóval az emberekkel tudnod kell kommunikálni.

2012. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen beszélem! Nem nem szalag melletti, jól megértetem magam, de mielőtt kimennénk énis ráfeküdnék a nyelvre nem 1-2 ismerősöm van aki perfekt angolos mert kint élt.

De én akár megis tudnám kint honosíttatni a szakmámat:)


Csak itthon jön a duma hogy "Hová mennétek? semmi élettapasztalatotok...." meg "Ahhoz a ti kapcsolatotok nem biztos hogy kimenjetek ilyen messzire"


:(

2012. jan. 4. 18:15
 5/9 A kérdező kommentje:
de szerintem ez nem egy időtartamtól függ... szerintem ez nagyon megerősit 1 párkapcsolatot, amikor a 2ember szereti egymást és csak egymásra vannak utalva, segitik egymást stb. És ha bejön akkor nemis kérdés hogy megérte-e
2012. jan. 4. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
A leírtakból kiindulva szerintem mindenképpen próbáljátok meg! :)
2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éljetek a lehetőséggel, és ne hallgassatok a károgókra! Irigyek, mert előttetek még ott van az egész élet, a lehetőségek tengere, ami nálunk már vagy nincs meg, vagy soha nem is volt, vagy lusták élni vele, vagy egyszerűen csak nem mernek lépni. Mert ugyan ki nem élne ilyen lehetőséggel, ha megalapozhatná vele az életét?
2012. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez a cél, csak jól járhatsz vele! És ahogy nézem akadály sincs. Az meg hogy "nincs élettapasztalatotok"....hát pont akkor lesz, ha kimentek!:)
2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:) hát akkor tervezgetjük tovább:) és szerintem majd belevágunk
2012. jan. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!