Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Megtörtént a 'baj'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Megtörtént a 'baj' (szerelembe esés)?

Figyelt kérdés
Nemtudom,hogy és mikor,de szerelmes lettem,egy ismerősömbe,akit csak neten keresztül ismerek. Szoktunk beszélgetni,és ő is kedvelhet úgy néz ki,de nemhiszem,hogy értelmét látná a távkapcsolatnak. Ebből,hogy mászok most ki?
2012. jan. 4. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Rohadt könnyen, találkozol vele és rájössz hogy igazából nem is olyan mint amilyennek elképzelted! Mert ennek nagyon nagy az esélye. Nem belé vagy szerelmes hanem egy olyan dologba amit gondolsz róla, aminek elképzeled!
2012. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
Mekkora az a távolság???
2012. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
200km kb
2012. jan. 4. 18:31
 4/9 anonim válasza:

De nem biztos, hogy ha találkoznak, akkor kiábrándul belőle.

Lehet, hogy még jobban felerősödik benne az érzés. Nem?

2012. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Az nem is sok...
2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem is kevés. amúgy én is arra gondoltam(akkor még inkább felerősödne),bár bukni is lehet ezzel.
2012. jan. 4. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Na most az a 200 kg nem sok, de....ha ugye az egyén még nem felnőtt korú akkor itt a bökkenő...és szerintem erről lehet szó vagy tévedek kedves kérdező??
2012. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tévedsz kedves válaszoló,ugyanis jobb korkülönbség nem is lehetne. 2 év csupán:)
2012. jan. 5. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én igazából arra gondoltam te milyen idős vagy de mind1..

Ha meg nincs ilyesmi akadály akkor nem maradt más mint a személyes tali sztem...felülsz a buszra, vonatra és go...:)

2012. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!