Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy szerelembe esni, hogy élőben még nem is láttad az illetőt? 17/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum fellángolás lehet, de fizikai vonzalom nem alakulhat ki, mivel a szerelem kémia.
2011. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De annyira erős fellángolás? Már 2,5 hónapja tart,hogy nem tudok másra gondolni...
2011. okt. 9. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.De ha találkoztok lehet el is múlik mivel a kialakitott képed az illetőről nem olyan mint h

itted.

2011. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.. Szoktunk beszélgetni,és egyszerűen tökéletesnek látom.. Sajnos nem egy városban lakunk.. :(
2011. okt. 9. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. Én smseztem egy sràccal, akivel a mult hèten ismerkedtem meg, nem sokat beszèlgettünk, mivel sokan voltunk mikor találkoztunk. Tisztåra bele zugtam, az smsek alapjàn nagyon megtetcett, vicces, belevalò, magabiztos sràcnak tünt. Erre a tegnap taliztunk és mintha annak az embernek az ellentétével talàlkoztam volna. Szal nagy pofàra esés volt. Most meg ràzhatom le:-(
2011. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Uhhh komolyan? :O Már sokat gondoltam arra amúgy,hogy milyen lehetne élőben látni.. a külsejében semmi kivetni valót nem találok,és sztem nagyon kedves,bár látszik (neten keresztül is),hogy tisztában van magával.
2011. okt. 9. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, nagyon megtetcett ès olyan csalòdott vagyok. Èlôben annyira fèlénk, meg minden, fèlt megölelni, mikor mentünk haza fele, zsebre tett kézzel jött mellettem, èn fogtam karon, meg smsbe irta, h alig vàrja, h megcsòkoljon ès semmi. Mielôtt bementem, akkor megcsókolt, de azt is csak azért mert azt mondtam neki, h beszari...
2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges
2011. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Huhh,hát elhiszem,hogy az vagy/: gondolom smsben nyomta a magabiztos srácot,élőbe meg teljesen az ellenkezőjét..az kellemetlen tud lenni:/


áá,de ez annyira rossz,mert sztem ő csak ha sejti is,hogy tetszik,akkor ennyit gondolhat..azt nem,hogy mennyire fontossá vált nekem :((

2011. okt. 9. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nekem egy év kellett, hogy elmúljon. Kölcsönös volt egy ideig.

Egyébként az a gond ezzel, hogy nem a személybe szeretsz bele, csak elképzelsz egy képet hogy milyen lehet ő és az tetszik. Közben meg lehet teljesen más élőben. :\

2011. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!