Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggodnom kéne hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodnom kéne hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
félek hogy mivel van egy kialakulóban lévő kapcsoaltom ezért félek hogy mivel a srác már sok lánnyal járt és igy én béna leszel hisz ő lesz az első barátom és ezért ő nem fog rám barátnőként tekinteni és félek hogy igy nincs tul sok esélyem hogy 2 hétnél tovább maradjunk együtt.
2012. jan. 4. 21:23
1 2
 1/15 Inkog Nito ***** válasza:
Nem kell aggódnod.Szépen megmondod hogy neked ez az első csókod és annyi.Nem kell ráizgulni úgy is ráérzel.
2012. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hany eves vagy????

13 14??

2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41 42?
2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
am o hany eves elozo vagyok
2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem te nem vagy én az lehetetlen
2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ugy ertem hogy ez vagyok csak az a se*g be irta a hulyesegeit

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.

2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és ő már 18 éves
2012. jan. 4. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez így szokott lenni!teljesen normális a félelmed! és majd szépen rá fogsz jönni hogy nincs mitől tartanod :)
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kicsit fura hogy ar 16 vagy es meg nem csikoltal de jonni fog magatol

ja hozd ossze hamar mert meg most egyut lehettek egy par napot suli kezdes elott

2012. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de ő a menők közé tartozik akinek sok csaja volt és szinte megdöbbentö hogy egyáltalán velem szóba állt és mégis annyira félek hogy mivel nekem ő lesz az első barátom és nem akarom már itt "elrontani" hogy nem csókolóztam még
2012. jan. 4. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!