Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy olyan 165cm és olyan 85kg vagyok szóval egy kicsit duci vagyok és hát a mellem az 85D-s /kicsit lóg a mellem/ és ez zavarhatja a fiúkat mivel csak 16 éves vagyok ezért engem nagyon bánt az hogy nekem nem feszes melleim vannak.
2012. jan. 4. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy mit nem hiszünk el az általad megadott számadatok alapján még amerikai átlagba is sok ez nem hogy csóró Magyarországon !
2012. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jó töknindegy nem az volt a kérdésem hogy milyen dagadt vagyok hanem hogy kit mennyire zavar az ha valkinek a lógnak a mellei
2012. jan. 4. 22:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna! :) És tudod mennyi pasi van, akinek az ilyen lányok tetszenek? Nagyon sok!
2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az volt a szándékom, hogy növeljem az önbizalmadat. Ha ezt kicsit ducinak tartod, akkor bemagyarázod magadnak, hogy semmi baj veled. Ez nagyon nem igaz, egészségtelenül túlsúlyos vagy. Ha nem kezdesz el sürgősen tenni ellene, jó esélyed van arra, hogy 30 évesen elvigyen a szíved. Itt piszokul nem az a baj, hogy nem feszes a melled.
2012. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem is lóg és akkor mi van? nekem tetszik, szép attól függetlenül nagyon kerek úgyhogy jól érzem magam és ennyi
2012. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mus musculus ***** válasza:
Na, azért az túlzás, hogy 30 évesen szívrohamot kap emiatt. 31 a BMI-je, ami "simán elhízott" kategória, még nem kóros. Persze nem azt mondom, hogy egészséges ez az alkat, de fölöslegesen ne ijesztgessünk már másokat. A másik bődületes ökörség az, hogy sokan imádják az ilyen csajokat. Hát k*rvára nem. Én vagyok 161-2 cm és 70 kiló hozzá (vagyis elméletben vékonyabb a kérdezőnél), szeptemberben még 78 voltam és még így is cseszeget a környezetem, szóval ne áltassuk magunkat.
2012. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én 161 és 59 vagyok és duci is, és a melleim is lógnak picit, akkor természetes h nálad is, de szeritem ne foglalkozz vele, szép az ah van pasiknak meg többségben bejön.
2012. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Zslt ***** válasza:
A sport egy kiváló szabadidős tevékenység.
2012. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!