Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha trollkodnátok, de megismern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha trollkodnátok, de megismernétek egy aranyos fiút, akibe beleszeretnétek, de másnak adnátok ki magatokat neki mint akik vagytok, lehetne valami esély arra hogy barátok maradhassatok?

Figyelt kérdés

Sajna, az nem volt benne a pakliban hogy meg is szeretem. azt hiszi 18 vagyok, és minden baromságot mondtam már neki:(


14f


2012. jan. 4. 22:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem-nem


bármi, ami nem tiszta és egyenes, csak rontasz a helyzeteden. ha tetszik neked a lány és nem magadra gondolsz, hanem az ő érdekeit nézed, akkor szépen mondd el neki az egészet.

2012. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
fiú, és nem merem:S de el kell mondanom. egy barom voltam. de mi lenne, ha simán csak pl lelépnék , és megismerném újra, ezúttal őszintén?
2012. jan. 4. 22:21
 13/20 anonim ***** válasza:

azt írtad a kérdésedben, h 14f

most akkor mi a helyzet?

2012. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
14 F vagyok, és ő 17 fiú. ennyi. melegek vagyunk.
2012. jan. 4. 22:30
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
És a modi nem törölte:O Pofám leszakad..
2012. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem semmi szexuálisat, csak azt hogy hogy mondjam el neki?
2012. jan. 4. 22:36
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Inkább hozz létre egy másik profilt, és valamijen apropóval ismerkedj össze vele azon a profilon keresztül. És ha nem jön be neki a valós éned, akkor hagyd.
2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csajnak sem kellene egy ilyen "aranyos" troll gyerek!
2012. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Másrészt még az is lehet hogy az ő profilja is hamis :)
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
jaaa így más értem. nem volt egyértelmű na. de ezen tények ismeretében is ugyanazt mondom, h tálalj ki neki. (és mellesleg 14 évesen még nem mondhatod azt, h meleg vagy, mert ebben a korban még nem is vagy fejlett, ez később dől el)
2012. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!