Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam, gondoltam felrakom magam :) Jó lenne részletes vélemény. Azt tudom, hogy nem ártana ha izmosabb lennék, azon kívül :D

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 4. 22:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/205 A kérdező kommentje:
#109 ezt nem tudom bebizonyítani, mert messziről jött ember azt mond, amit akar. nincs így, aki hisz nekem, hisz, aki ne, az meg nem, ennyi erővel te is lehetsz akinek éppenséggel több nickneve van. pszichológiai értelemben sem lenne semmi értelme ha másik nicknévvel oltogatnám a csajokat, hiszen: 1. arcképpel ezt nem szokták, 2. ha nyilvánvalóan ÉN akarom oltogatni a csajokat, minek más nicknév, ha ott felfedem magam?
2012. jan. 5. 15:13
 112/205 anonim ***** válasza:
Azért azt vágjátok, hogy a szegedi lánynak 76% van kiírva, a két nyominak pedig: egyiknél semmi nincs, tehát hasznos válasz eddig nem volt. A másiknál meg 53%, úgyhogy azóta is folyamatosan ez a kettő irogat. xD Kérdező, te meg szard már le ezeket, mert soha nem lesz vége.
2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/205 anonim ***** válasza:
0%
De te bpsrac vagy ki vagy kedves kérdező, te miért itt akarsz csajozni? Írkálsz mindenkinek, hátha van aki rádharap alapon? Próbálj meg a való életben csajozni. Vagy a való életben az ilyen búzákon röhögnek a csajok? ez van fogadd el. Búza maradsz.
2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/205 A kérdező kommentje:
#110-es: bogárka, tudom hogy arra pályázol, hogy privátot írjak neked, és meg tudd a nickemet, de arra várhatsz szivi :)
2012. jan. 5. 15:14
 115/205 anonim ***** válasza:

hehe már csak röhögök rajtatok... az meg h már az én nevemben is írogattok csak sajnálni tudlak titeket :D

puszi :DD

2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/205 A kérdező kommentje:
#113 1. nem én vagyok bpsrac, 2. én nem írkáltam senkinek csak aki nekem is írt, 3. nem itt akarok csajozni, csak tegnap az egész hetes vizsgára való készülést egy számomra mulatságos és az exhibicionizmusomat kielégítő "játék"-kal akartam fledobni, plusz kíváncsi is voltam miket írnak, azt nem akartam h nagyon személyeskedésbe menjenek át a dolgok. Mellesleg ne aggódj, nem röhögnek rajtam a csajok, kifejezetten bírnak :)
2012. jan. 5. 15:17
 117/205 anonim ***** válasza:
Max jó lennél mellettük legjobb buzabarátnak! Szegény szegedi csaj már nekem irogat,totál kikészítetted te kis gekkó!!!!
2012. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/205 anonim ***** válasza:
49%
Miért ki írt neked bpsrac? Vagy neked is bpsrac írt? Hogy csinálod, hogy magadnak is írkálsz?
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/205 A kérdező kommentje:
Na jó, ez a lityrotty vagy ki, akinek a bpsrac írt, ő NEM a szegedi csaj (természetesen az igazi nickjét neki sem fogom ide leírni. Innentől fogva lezártnak tekintem a témát, magatok alatt vágjátok a fát, mert jelentelek titeket a moderátornak, ha ez így folytatódik (engem lehet jelentgetni nyugodtan, a moderátor látja h kinek mit írtam, és mit csináltam, úgyhogy ennyi).
2012. jan. 5. 15:22
 120/205 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon jó oltogatni, mert egy kis buzogány.
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!