Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha terhes lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha terhes lettem?

Figyelt kérdés
A szilveszteri buli kicsit elfajult és átcsapott kisebb orgiába. Hajnalig vagy 6 fiúval/férfival voltam együtt szóval gőzöm sincs mi lesz ha terhes leszek. Már csak azért sem mind1 mer a korosztály elég változatos, nem mind1 ki lenne az apa. Nem kérek beszólást mér nem védekeztem..
2012. jan. 5. 15:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés: "Mit csináljak, ha terhes lettem?"


A válasz: elmész kiscsillag abortuszra. Mivel nem vagy 18 éves, anyukáddal vagy apukáddal teheted ezt meg. Nem szeretném látni szegény anyukád arcát, amikor közlöd, hogy vagy 6esélyes az apaság (bár anyaként azt gondolom, hogy lehet, hogy köze volt ahhoz, hogy ribi lett a lánya). Kifizeti anya/apa az abortuszt és remélik, hogy tanulsz az esetből és legközelebb

a) nem leszel satu részeg

b) van nálad gumi.


Ja, és reménykedsz, hogy egy későbbi gyerekvállalásnál nem lesz probléma és/vagy megúszod nemi betegség nélkül a történetet.


Egyébként 16 évesen van eszed egyszerre, egymás után, akárhogy ennyi férfival kefélni, de könyörgöm, 72 órán belül nem józanodtál ki??? Esemény utáni tablettáról nem hallottál???

2012. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kamu.


A leírásból ítélve nem az osztálytársaival bulizott. De hol találsz ilyen (szilveszteri) bulit, ahol széles korosztályból vannak férfiak és mindenki betalál egy 16 éves csajba. Ja! És nincs ott senki más rajtuk kívül aki leállítaná a csajt? Hagyjad már!


Érdekelne hol volt ez a kurv@ jó buli, hacsak nem egy swinger klubban vagy egy cig@nytelepen.

2012. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Köttesd el magad de sürgősen. Ha az én lányom lennél, én kérném a dokitól, aztán felakasztanám magam, hogy így elkúrtam.
2012. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is kamu! Csak szeretné, ha egyszerre 6 pasi ....-ná meg. :)
2012. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom mér számít hol volt. Barátnőm pasijának a baráti köre amúgy, velük voltunk, nemtudom mér olyan hihetetlen és a mocskolódással le lehet állni
2012. jan. 5. 16:52
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
elég mocskos dolog ami te tettél,de nem most fog leesni neked hanem majd pár nap mulva h mekkora baromságba mentél bele és hogy ez mit vonz maga után....abortusz,nemi betegség,fertőzés és még sorolhatnám.....de tuti h terhes vagy így fordulj anyukáddal orvoshoz vagy egyböl abortuszra jelenkeznék a helyedbe....
2012. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom mér számít hol volt. Barátnőm pasijának a baráti köre amúgy, velük voltunk, nem tudom mér olyan hihetetlen és a mocskolódással le lehet állni!"


édes kicsi szívem, senki nem fog leállni a mocskolódással! undorító a mai fiatalok értékrendje, mondom én ezt kemény 21 évesen, de hál' Istennek a normális kategóriába tartozom, mert engem a szüleim megneveltek!! Amit meg te műveltél....inkább ásd el magad!! Ha most egy éjszaka alatt besikerült 6 dákó, milyen lesz a jövőd, sok pozitívumban nem reménykednék...még nagyobb k*rva leszel, na meg a gumi, ha ilyen helyekre mész, észben kellene tartanod ezt, de te csak egy ostoba kis fiatal r*banc vagy, akinek az számít, hogy minél jobban OFF-on legyen és, hogy minél több pálcára felüljön egy éjszaka alatt! és ez nem csak rád vonatkozik, hanem úgy a komplett 15-17 éves korosztályra! a gyereket meg sajnálom....menj abortuszra! majd ha apádék megtudják, hogy "hát van egy rossz hírem, lehet terhes vagyok, de vagy 6 pasival voltam együtt az este és azt se tudom kivel, mert olyan részeg voltam, hogy nem emlékszem rá!" na ha ezt így előadnád, azon nyomban b@sznék le két pofont és megtiltanám, hogy soha többet nem mehetsz sehova! remélem kielégítő volt a válaszom!! ja és mocskolódtam, de csak azért mert megérdemled, NÉZZ SZEMBE AZZAL AMIT CSINÁLTÁL és utána gondolkodj el az életen és annak értelmén!


Üdv.:

F/20 ;)

2012. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
14%
17:12 skizofrén vagy?
2012. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit vársz tőlünk. Olyan vagy mint a Keleti pályaudvarnál felszolgált tzatziki, hatan verték beléd és most azt kérded mit csináljál ha terhes vagy? Meg nyafogsz itt, hogy mocskolódunk.


Ha volt ennyi eszed, akkor legyen arra is, hogy megoldjad a saját problémáidat.


Mit akarsz hallani? Hogy nem vagy terhes? Honnan tudjuk?

Hogy vetesd el? Vagy tartsd meg? Miért mondanánk bármit is? Milyen alapon? Mi közünk hozzá?


Vagy csak hencegni jössz ide? Nem hiszem el, hogy ilyen idióta kérdésre itt keresed a választ. Ha másért nem is, de ezért megérdemled amit itt kapsz.


Ha ez nem kamu, akkor talán az illetékesekkel beszélj, vagy nyissál spermabankot!


Egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni, hogy ilyen buta emberek léteznek. NEM! ÉS NEM! Ez az én fogyatékosságom.

2012. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Varod,hogy ne mocskolodjanak veled te aki a legmocskosabb dolgot muvelted???

Utolso kis rbanc vagy....

2012. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!