Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha terhes lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha terhes lettem?

Figyelt kérdés
A szilveszteri buli kicsit elfajult és átcsapott kisebb orgiába. Hajnalig vagy 6 fiúval/férfival voltam együtt szóval gőzöm sincs mi lesz ha terhes leszek. Már csak azért sem mind1 mer a korosztály elég változatos, nem mind1 ki lenne az apa. Nem kérek beszólást mér nem védekeztem..
2012. jan. 5. 15:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
22%
S nekem volt rossz érzésem mikor egy nap 2 fiuval voltam egyött... 16 éves vagy bez ciki..
2012. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
54%

b*szki,az állam leesett,de szó szerint,te is inkább oda veretted volna te kis ribi

majd ebből tanulsz,remélem anyádék az abortuszt se fizetik ki,annyira szánalmas,h idejutottak a kis ribik,h szilveszterkor 6 pasival dugatják magukat,mért nem mész még el vagy 10 pasival,úgyis terhes vagy már...legalább érje meg a pénzét az abortusz

2012. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a sztori azért tünik kamunak, mert ha a kérdező részeg volt, akkor hogyan emlékszik, hogy pont 6 pasi dugta meg? Lehet, hogy hatan voltak ott, de nem is biztos, hogy mind a 6 megdugta. Sántít nekem ez, szerintem csak a balhé kedvéért tette fel ezt a kérdést, hogy minél többen kiakadjunk rajta. Ha meg véletlen tényleg igaz, akkor vessen magára. Én ezzel nem dicsekednék, ha igaz lenne.
2012. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Annyira részeg azért nem voltam, hogy eszméletlen legyek. Amúgy meg nem biztos h terhes leszek, mivel mindegyiket kértem h inkább a számba menjenek és vevők voltak rá..
2012. jan. 5. 18:58
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon büszke lehetsz magadra. Korunk ékes példája vagy atekintetben, hogy milyen rosszfelé halad a világ!
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Es arrol nem hallottal meg,hogy a megszakitas nem vedekezes????

Komolyan most torlom az ostoba kerdesedet a listambol mert az utolso kommenttol hanyni tudok.

2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Na egy igazi gangbang, téged jól hazavághattak
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a jo hir az, hogyha fizetned kellene az abortuszert, akkor siman lehetne 7 fele osztani a koltsegeket, mert ugye neked is jutna egy resz.

Ezt a szuleidnek mindenkeppen mondd el majd, biztosan orulni fognak annak, hogy anyagilag nem lesz nagy megterheles ez a csaladnak. :S

Masreszt: tobb szempontbol ostobasagot csinaltal, de ha mar kulvalkodsz, akkor csinalhatnad penzert is, akkor mar lenne egy apro ertelme ennek a viselkedesnek. Mert igy egy sincs.

2012. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten Állatkertje!!!!fujjjj
2012. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
el vagy látva egy időre fehérjével,gyúrhatsz p*na izomra te szar házi
2012. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!