Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek. A nyomulás határa nálatok hol van?
2012. jan. 5. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem pont ma írta egy pasi, ha lehet így nevezni az ilyet, hogy ha 1 csaj nyomul az nála k*rva... :!
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
SZeretem mert kényelmes, és nő az egóm tőle. A nyomulás akkor zavaró, ha nem az esetem a csaj és ezt ő nem fogja. Amúgy nincs határ :)
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ellenemre ha egy nő kimutatja a vonzalmát :) Ha nekem is bejön legalább nincs para azzal hogy tetszem-e :) 21/F
2012. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az már gáz ha egy lány kezdeményez (a fiúnak gáz). Az az egészséges ha a fiúnak van elég bátorsága hogy megpróbáljon felszedni egy lányt és eléggé figyel ahhoz hogy észrevegye ha egy lánynak tetszik.
2012. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem is bejön a lány, akkor határtalan a nyomulás :D
2012. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szeretem, mivel én nem vagyok túl nyomulós.

csaj bármennyire nyomulhat, de csak akkor ha nem veszi észre h nem jön be nekem.

2012. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
aham
2012. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jahm
2012. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért a kezdeményezés és a pofátlan ribancos nyomulás között óriási a különbség, csak a csajok szeretik ezt elhárítani, mondván, nem akarnak ribancnak tűnni, ezért nem is csinálnak semmit.
2012. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, sőt elvárom!


Meg is adom a kezdeményezés lehetőséget kérdező, ha lány vagy. :D


Meg is indoklom miért!


Azért, mert én már belefáradtam, hogy ha kezdeményeztem egy lánynál az le sem sz@rt, mindig egyirányúnak éreztem a beszélgetéseket is.


Szóval, ha kellek valakinek írjon emailben a pasi22@citromail.hu címre.

2012. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!