Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulásnak veszitek fiúk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulásnak veszitek fiúk, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőled nem, gyere! :D:D


de tényleg, nagyon személyfüggő, szóval ha fontos neked, próbáld meg.

2011. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ribisen nyomul, akkor nem.
2011. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül... Szeretem, ha egy nő tudja mit akar, de a kezdeményezés, és a nyomulás között is vannak különbségek... A kezdeményezés jó dolog...
2011. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Momentán nálam bejön.
2011. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, csak a saját nevemben beszélhetek, szerintem nagyrészt mások sem.

21f

2011. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mivel én aligha lennék képes kezdeményezni ;)
2011. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nálam már volt rá példa hogy én voltam az aki kezdeményezett, és a fiú ezt pozitív dolognak vette, azt mondta hogy végre egy lány aki mer kezdeményezni, szóval nem vett nyomulásnak, sőt örült neki.

Egyébként szerintem ez egyén függő.

2011. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlag ilyen: nem veszi nyomulásnak, ha bejön a másik fél neki, viszont ha nem, akkor már nyomulás. :D
2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én lányként ahányszor kezdeményeztem, vagy odatettem magam, érdeklődtem a pasi iránt rögtön nem voltam érdekes. amint visszavettem és neki kellett keresnie, meg egyáltalán nem foglalkoztam vele, már rögtön kellettem volna. szerintem legfeljebb akkor működhet, ha nem direktbe kezdeményezel éd utána sem hagyod magad könnyen meghódítani
2011. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16:52 mert azok hülyék voltak, nem midnenki ilyen, ez a hódítás meg hagyás meg hülyeségek sosem értettem, nincs értelmük.
2011. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!