Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Söröző/borozó helyeken lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Söröző/borozó helyeken lehet ismerkedni pasikkal és ha igen, hogy? 21/L

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de errefelé csak a normálisabb kocsmákban lehet korombeli srácokat látni.

Ott gyakran szemezek pasikkal, csak mivel oda alapban nem egyedül megyek, így nem nagyon van esélyem rá, hogy oda merjen jönni. Szerintetek valahogy lehet itt is ismerkedni?


2012. jan. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet!


A csapat tényleg hátráltató, de egyszer próbáld ki, hogy mikor szemezel egy sráccal, utána félrevonulsz a barátoktól. Mondjuk átülsz a bárpulthoz vagy tudomis én. Elkülönülsz a csapattól. Talán kicsit bátrabb lesz a srác :)



21F

2012. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj oda te hozzá!
2012. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ő is társasággal van :\
2012. jan. 5. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl ha van biliárd asztal,hivd ki egy partyra.Vagy hasonlo
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy csaj kocsmázik,az nem egy jó dolog,és nem kezdek vele...
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne járhatna egy lány kocsmába =) Én mondjuk elég ritkán szoktam, és még ritkábban iszok, csak haverokkal ülök be dumálni =)

A kérdésre válaszolva: menjetek oda páran, ha van biliárd, csocso...stb és kérdezzétek meg, hogy nincs-e kedvük páruknak csatlakozni, mert nem vagytok elegen, és persze közben mosolyogj a kiszemeltedre, hogy rá gondoltál =)

Sok sikert!

2012. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!