Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok párt magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt magamnak? Nem vagyok csúnya, elvárásaim sem nagyok. Ha találok valakit:messze lakik, laza kapcsolatot keres, nős, stb.33 évesen hogy lehet ismerkedni? Internet nem vált be, táncos helyeken a srácok nem mernek kezdeményezni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl görcsösen próbálsz találni magadnak párt és ezért nem sikerül jól... Sok ismerősöm van akivel ugyan ez történik.(20 év körüliek) Picit próbálj meg ellazul és kezdeményez te ha táncolós helyekre mész... Az internet meg szerintem zsákbamacska... ugyan fiatalabb vagyok mint te és könnyű mondani de így látom a dolgot hátha segített egy picit. sok sikert L/16 :$
2009. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

33 évesen, főleg, ha dolgozol, előfordul, hogy túl kevés emberrel találkozol ahhoz, hogy választhass belőlük... A munkahely általában tabu, de ilyen helyzetben szerintem ne vonatkoztass magadra, nyugodtan ismerkedj a munkád kapcsán... A tácos helyek pedig (hacsak nem állsz át a huszonévesek tesztelős üzemmódjára) alig valók neked, ott úgyis egyéjszakás romantika, aztán később váltanak-ha váltanak- komolyabbra. Erre, lehet, hogy már sem szükséged, sem időd...

2009. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találkozási felület.

Ha számba veszed (én is ezt teszem, 17 vagyok, első kapcsolat még nem volt), akkor rájössz, hogy nagyon kevés olyan helyen fordulsz meg, ahol egy normális, épeszű pasi akadhat.

Tehát ha ilyet akarsz, olyat csinálj, amit te szeretsz. Ha a múzeumokat szereted, menj oda, ha vidámparkot, oda. Ha a bárokat, oda, és egy idő után, mikor elengeded magad és nem tűnsz idegesnek, akkor majd valaki odamegy hozzád, és megkérdezi, hogy hogy vagy.

Jelenleg az a baj, hogy én csak várakozni tudok, mert ebben az évszakban hibernálom magam, nem is megyek nagyon ki, de mikor kimegyek, elég pozitív visszajelzést kapok. Várom a Nagy Ő-t.

2009. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!