Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről szoktál beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktál beszélgetni a pároddal? Főként arra vagyok kiváncsi, mikor megismerkedtetek.

Figyelt kérdés
Tehát összejöttetek, utána mi volt a mindennapos közös téma? Miről lehet beszélni annyit?
2012. jan. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elindul az a bizonyos szikra, akkor bármiről...
2012. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A flamingók párzási szokásairól...
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egymás múltjáról,jövőbeli elképzeléseiről mit érez,ilyenekről,meg igyekszünk egymást meg ismerni.de ha évek óta ismerjük egymást, akkor mindent tudunk egymásról, és az az napi dolgok maradnak csak beszédtémának
2012. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez milyen hamar következett be? hogy már nagyjából megismertétek egymást és csak az aznapi téma jutott?
2012. jan. 5. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

-a tündérekről

- az életről

- a csillagokról

- férfi-női kapcsolatokról

- koboldokról

- a kollégiumról

- a közös bulikról

- a metallovagról és a királylányról

- a szerelemről

-... stb


22/L

2012. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen hamar következik be? szerintem soha nem ismersz meg senkit 100% osan csak egymáshoz csiszolódtok .amúgy miről beszéltünk nem is tudom :)azt hiszem előző kapcsolatokról hobbiról de ha láttok egymásban fantáziát akkor sok a közös téma
2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 menta34 ***** válasza:

he? :)

múlt? jövő??? flamingók???? érzések????? nem koraiak ezek?


Lehet én csináltam/csinálnám szarul, én arról beszélnék milyen vagyok és arra lennék kiváncsi, hogy ő milyen. pl. a kedvenc téma szinte kimeríthetetlen az étel-ital-tól kezdve a filmig, zenéig ... és ezek pont azok amik mutatják passzoltok-e. Szerintem :)

2012. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.B05 ***** válasza:
Ha tényleg érdeklitek egymást, bármiről tudtok beszélni... Én 8 éve vagyok a párommal, azóta sem áll be a szánk :)
2012. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!