Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért akarnak mindig heteróval kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

??????????????

Eddig egyszer sem kezdtem heteróval :O 1x voltam beleesve egy heteró srácba, de semmit se csináltam mert tudtam h esélytelen... ezt honnan veszed h mindig heteróval akarunk kezdeni? Kezd a franc heterókkal!

2012. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarnak.
2012. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nem hiszem,hogy heteroszexuálisokkal kezdenének
2012. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
ez tuti nem így van...
2012. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy mindig, de gyakran előfordul. Szerintem nem kifejezetten heterókkal, hanem heteró külsejű melegekkel is, mert aki nagyon meleg külsejű (ezt nem így írtam, de tudjátok mire gondolok), az még a melegek többségének sem jön be, mert egy ember nem így néz ki és ezért akarnak olyat, aki nem látványosan meleg.
2012. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg haverom azt mondta (ő fiú én lány vagyok), hogy a melegek a szépséget keresik, emiatt van, hogy megtetszhetnek neki a szép hetero fiúk, sőt észreveszi a szép lányokat is, de sosem járna velük.
2012. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

19/F/bi


Nem akarnak heteróval kezdeni! Csak sok meleg nem szereti a lányos fiúkat! :D

2012. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy nem tudja hogy meleg e vagy langyi. Ha langyinak érzi eléggé ráhajt és cseszteti hátha beadja neki a derekát annak ellenére hogy hetero.

Ez velem megtörtént, el kellett rohanjak ez a vén bu..i meg szaladt utánam :-D

2020. febr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!