Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán érzem magam egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkgirlrosetta kérdése:

Furcsán érzem magam egy srác közelében, szerintetek mi bajom van?

Figyelt kérdés
Nemrég beiratkoztam egy sportklubba,ahol megismertem egy srácot. Mivel meg szoktam érezni,ha valakivel egy hullámhosszon vagyunk(ösztönösen,nem is kell hozzá beszélnem az illetővel),először nem lepett meg,hogy ez a srác vonz engem,főleg mivel amúgy is szimpatikus volt nekem. Most viszont kissé furán kezdem érezni magam:a kelleténél kicsit többet gondolok rá,és ilyenkor hajlamos vagyok ok nélkül elmosolyodni,ha meglátom(sőt tegnap elég volt rágondolnom),bizseregni a gyomrom,és ha valaki kiejti a nevét,elpirulok. Eddig még soha nem voltak efféle problémáim,és fogalmam sincs,mi bajom van. Légyszi segítsetek!
2012. jan. 6. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
...kérdezd meg édes anyukádat
2012. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
nekem íígy ez jóóó tesóóó, ennyi csinipopóóó hellóóóóó
2012. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*bizseregni kezd
2012. jan. 6. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez van...
2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!