Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi és egy nő "baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő "barátok", akkor normális az, ha a férfi megjegyzést tesz számonkérően, ha a nő közelében más férfi van?

Figyelt kérdés

Ez baráti féltés, mert fél, hogy elveszít, avagy lehet többet érez?


Mit gondoltok?


2011. dec. 12. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Ha havercsaj körül más pasi van, akkor inkább érdeklődően kérdezem meg, nem számonkérően.
2011. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem..
2011. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem nem 20
2011. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem értem őt, mert közel 1 éve , hogy megismertem, levakarni se tudnám. Állandóan felhív. Többször kértem, hagyjon, nekem túl fontos , és nem bírom így a közelségét, de max pár napig tartott és folytatta előlről.


Így kínoz, mert nem lehetek vele, hiszen nem lép felém, de el sem távolodik.

2011. dec. 12. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:

1, nem, nem normális. féltékeny, a kommentedből is ez jön le.

2. Miért nem lehetsz vele? Akarnád amúgy?

2011. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3, ha nem akor koptasd le teljesen, ő beléd van esve, te meg nem. rossz ez mindkettőtöknek
2011. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan egyszerű.


Pont, hogy féltékeny volt, de nem kezdeményez nálam. Én elmondtam mit érzek és hogy nem kellene keresni egymást. Pár napig ez ment is, majd minden visszaállt a régi kerékvágásba.

2011. dec. 13. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg! A párkapcsolatban álló férfi fog vérszemet kapni a barát miatt. Mert ha sokszor vannak együtt mint barát, az nem csak azt jelenti, hogy jóban vannak, hanem azt is, hogy jobban megbíznak egymásban és titkokról is beszélnek. Már ahol.
2011. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!